Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būs seminārs bērnu ar īpašām vajadzībām vecākiem

Sabiedriskās organizācijas “Saulstariņi” vadītāja Māra Podkalne informē, ka “Velku fonds” visus interesentus aicina uz tradicionālo tikšanos - semināru, kam šoruden dots nosaukums “Rast spēku sevī”.

Sabiedriskās organizācijas “Saulstariņi” vadītāja Māra Podkalne informē, ka “Velku fonds” visus interesentus aicina uz tradicionālo tikšanos - semināru, kam šoruden dots nosaukums “Rast spēku sevī”.
“Pasākums notiks 31.oktobrī un 1.novembrī Rīgā. Piedalīties aicināti visi vecāki, kuri audzina bērnus ar garīgās attīstības traucējumiem. Tikšanās mērķis ir mācīties iepazīt sevi un dzīvot harmonijā ar apkārtējiem cilvēkiem,” stāsta M.Podkalne.
Semināra gaitā notiks darbs mākslas, mūzikas un smilšu terapijas grupās. Pēc nodarbībām semināra dalībniekiem koncertu sniegs Rīgas jaunie skatuves mākslinieki un būs iespēja sarunāties neformālā gaisotnē. Tiem, kuri piedalījās vasaras nometnē “Iesim kopā - 2003”, šī būs lieliska iespēja tikties ar jauniegūtajiem draugiem. Visus, kuri vēlas piedalīties seminārā, M.Podkalne lūdz tuvākajā laikā pieteikties pa tālruni 4323615. Viņa informē, ka 18.oktobrī bērni ar garīgās attīstības traucējumiem pulcējās Alūksnes Mākslas skolā, kur notika nodarbības zīmēšanā, dziedāšanā un ritmikā.
Bērnu vecākus savukārt 26.oktobrī gaidīs Sociālās palīdzības centrā. Tikšanās mērķis - atbalsta grupas dibināšana.

Citu datumu laikraksti

  • Rotaļas turpinās

    Pirms nepilna mēneša Latvija teica jāvārdu Eiropai. Var likties, ka atpakaļceļa nav, nenovēršama ir eiropeisko labumu un nesmukumu ienākšana mūsu...

  • Ir vērts iepazīt kaimiņzemes neparasto šarmu

    Gudri ļaudis saka, ka Igauniju vajag sākt aplūkot no paugurainās dienvidu puses. Tās daba un klimatiskie apstākļi ir gandrīz tādi paši kā pie mums -...

  • Kolekcionē krūzes un senlaicīgas lietas

    Trapeniešu Lanas un Zigurda Safranoviču vaļasprieks jau četrus gadus ir krūzīšu kolekcionēšana. Viņi lepojas ar vairāk nekā 70 dažāda izmēra un...