Būvēs degvielas uzpildes stacijas kompleksu

Alūksnes pilsētas dome apstiprinājusi SIA "AREMO" tiesības uz 30 gadiem saņemt zemi nomas lietošanā 9 130 kvadrātmetru platībā, kur celt degvielas un gāzes uzpildes stacijas kompleksu.

Alūksnes pilsētas dome apstiprinājusi SIA "AREMO" tiesības uz
30 gadiem saņemt zemi nomas lietošanā 9 130 kvadrātmetru platībā, kur celt degvielas un gāzes uzpildes stacijas kompleksu. To veidos Pleskavas ielā, kur jau atrodas degvielas uzpildes stacija.
"Atpūtas kompleksā ir paredzēts celt moteli, kafejnīcu un veikalu, lai tūristi varētu saņemt visus pakalpojumus vienā vietā.. Benzīna un gāzes uzpildes stacija būs viens no pakalpojumu veidiem. Tikai ar degvielu Alūksnē nevar nopelnīt," laikrakstam stāsta SIA "AREMO" izpilddirektors Ēriks Auziņš.
Viņš uzskata, ka Alūksnē nav izdevīgi būvēt viesnīcu ar 40 un vairāk vietām. Tāpēc motelī būs septiņi divvietīgi numuri. "Varēs iznomāt velosipēdus, lai dotos ekskursijās pa tuvāko apkārtni. Tāpat būs stāvlaukums, kur novietot treilerus," prognozē Ē.Auziņš. Nomniekam uzdots iesniegt domē projektējamā objekta būvniecības skices un celtniecības termiņu grafiku, lai lemtu par nomas līguma slēgšanu ar SIA "AREMO". "Ja visu dokumentāciju varēs noformēt martā, tad mēneša beigās varētu sākt kaut ko darīt. Ir iecerēts kompleksa pirmo kārtu – moteli un veikalu - nodot gada laikā," norāda Ē.Auziņš. Strādās licencēta celtniecības firma, kas izmantos rajona speciālistus.
Degvielas uzpildes stacijai ir atbilstošas iekārtas, bet nav nodrošināts pakalpojumu serviss klientiem. Paredzēta arī gāzes uzpilde, kas pagaidām Alūksnes rajonā nekur nav.

Citu datumu laikraksti

  • “Esmu tāds kā citi...”

    Māris Vīgups, divdesmitgadīgs frizieris, ļoti jauns un talantīgs. Jauks cilvēks -tāds kā citi jaunieši. - Māri, kā radās doma - kļūt par frizieri? -...

  • Ansamblī “Atspulgs” meitenes dzied no 1.klases

    Šķiet, ka Alūksnes rajonā un tās apkārtnē "Atspulgs" nav svešs.Šķiet, ka Alūksnes rajonā un tās apkārtnē "Atspulgs" nav svešs. Četras talantīgas...

  • Absolventu diena ģimnāzijā

    25. janvāris - absolventu diena Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā.25. janvāris - absolventu diena Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā. Tā ir...