Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Cālis” iegādājas jaunas koka mēbeles

Alūksnes pilsētas speciālā pirmsskolas izglītības iestāde “Cālis” par valsts iedalītajiem līdzekļiem ir iegādājusies jaunus koka galdus un krēslus piecus un sešus gadus veco bērnu grupiņai.

Alūksnes pilsētas speciālā pirmsskolas izglītības iestāde “Cālis” par valsts iedalītajiem līdzekļiem ir iegādājusies jaunus koka galdus un krēslus piecus un sešus gadus veco bērnu grupiņai.
“Esam iegādājušies 10 galdus un 20 krēslus,” informē pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Līga Kaula. Galdus piegādājusi SIA “Kristīne”, bet krēslus pagatavoja firma “Mārcis C”. L.Kaula atzīst, ka viņa ir apmierināta ar jauno mēbeļu izmaksām, jo viena galda cena ir 20 lati, bet krēsls maksājis septiņus latus. “Esam apmierināti ar šo pirkumu,” piebilst vadītāja.
Krēsli ir divu veidu - lielāki un mazāki, speciāli piemēroti gan piecus, gan sešus gadus vecajiem audzēkņiem. Arī galda virsmas ir paceļamas un nolaižamas, kā arī noliekamas slīpi, lai bērniem ir ērti strādāt. Galdos ir iebūvētas atvilknes, kurās nākamie skolēni varēs glabāt rakstāmlietas.
“Audzēkņi sadala, kurš sēdēs uz lielākā un kurš uz mazākā krēsla,” smej skolotāja Elīna Martinova. Savukārt vadītāja L.Kaula atzīst, ka bērni tagad vairāk rūpējas par tīrību uz galda. Viņa piebilst, ka drīzumā tiks pagatavoti arī koka pakaramie vienai pirmsskolas izglītības iestādes grupiņai.

Citu datumu laikraksti

  • Rotaļas turpinās

    Pirms nepilna mēneša Latvija teica jāvārdu Eiropai. Var likties, ka atpakaļceļa nav, nenovēršama ir eiropeisko labumu un nesmukumu ienākšana mūsu...

  • Ir vērts iepazīt kaimiņzemes neparasto šarmu

    Gudri ļaudis saka, ka Igauniju vajag sākt aplūkot no paugurainās dienvidu puses. Tās daba un klimatiskie apstākļi ir gandrīz tādi paši kā pie mums -...

  • Kolekcionē krūzes un senlaicīgas lietas

    Trapeniešu Lanas un Zigurda Safranoviču vaļasprieks jau četrus gadus ir krūzīšu kolekcionēšana. Viņi lepojas ar vairāk nekā 70 dažāda izmēra un...