Cik no kritizētājiem ir bijuši Alūksnē?

(“Uzņēmējs pilsētā vēlas izveidot akvaparku” 28.oktobris). Annuška: “Ideja jau jauka, bet Alūksne nepavilks to akvaparku! Pat ja ieviesīs obligāto apmeklējumu visiem Alūksnes iedzīvotājiem... :)”.

("Uzņēmējs pilsētā vēlas izveidot akvaparku" 28.oktobris)
Annuška: "Ideja jau jauka, bet Alūksne nepavilks to akvaparku! Pat ja ieviesīs obligāto apmeklējumu visiem Alūksnes iedzīvotājiem... :)"
Garām: "Tas ir pilnīgi garām. Varētu jau uzrakstīt vidējo algu, ko saņem alūksnieši, bet kauns. Arī ar tūristu daudzumu Alūksne, it sevišķi ziemā, nevar lepoties un kurš gan vasarā apmeklēs peldbaseinu, ja apkārt tik daudz skaistu ezeru un turklāt par velti. Arī trenažieru zāle Alūksnē ir. Tīra gan šī lieta neliekas."
Pasaciņa: "Pirmais, ko padomāju, bija - OHO! Malēnieši saņēmušies. :) Būtu jau forši, varbūt vietējiem bezdarbniekiem arī atrastos kāda darba vieta. Un domājams, ka tūrisms arī attīstīsies (tuvu taču robeža)."
ES: "Es ceru, ka cilvekiem pie ES naudas sprices pietiks saprāta (ja tas saprāts jau nav nopirkts) nešķiest naudu debiliem projektiem!!!
Optimists: "He, deru, ka tie lielie kritizetāji dzīvo šausmīgi pārapdzīvotās Latvijas pilsētās, kur viss plaukst un zeļ! Varbūt šoreiz arī nekas nesanāks, bet ir tikai apsveicami, ka šajā pesimistu nomāktajā sabiedrībā atrodas kāds, kam pietiek gribas un uzņēmības mēģināt iekustināt pārējos."
Optimistam: "Uzcelt jau nav problēma ne akvaparku, ne Disnejlendu. Bet kas tur Alūksnē ies un atstās to naudu? Iebraucēji??? Nu neliksies neviens uz Alūksni, lai paplunčātos akvaparkā."
Pele: "Bet tas ir super! Man ļoti patīk šis projekts. Kāpēc gan lai nebūtu pietiekami apmeklētāju? Turpat taču ir Balvi un Gulbene, vai maz cilvēku būtu, kas uz turieni vēlētos braukt? Abas pilsētas tuvu atrodas. Kāpēc jādomā, ka tie gājēji būs tikai alūksnieši? Latgales iedzīvotājiem tas ir daudz tuvāk, nekā braukt uz Rīgu. Skolas ekskursijās brauc uz akvaparkiem..."
Eksalūksniete: "Ļoti apsveicama ideja! Alūksne ir loti skaista pilsēta, un vēl kāda izklaides un darba iespēja tikai uzlabos vietējo finansiālo stāvokli. Vēl arvien brīnos, kā mazpilsētas iedzīvotājiem pietiek uzņēmības realizēt tik vērienīgus projektus, kas tur nebūt nav maz. Pat tad, ja tā paliks tikai kā ideja - TĀ TURAS!"
Optimists: "... Ja neko nedara, tad arī nekas nav. Nebūs jau tā, ka viena pilsēta kādā jaukā dienā pēkšņi attapsies bagāta un tūristu pārpildīta no nekā, ar vecajiem sociālisma laika veikaliem un frizētavām. Ja nekā pilsētā nav, tad neviens arī neko tur negrib darīt."
Zinu: "Domāju, tā lieta varētu izdoties. Bānītis Gulbene - Alūksne + ūdensparks - tas iet kopā! Visi Vidzemes puses ļaudis nevar aizlaist uz Ventspili, Jūrmalu vai "Serēnu" Somijā. Tāpat igaunīši būtu priecīgi par tādu izklaidi. Tūrisms jāattīsta vispusīgi."
Santan: "Cik no idejas nosodītājiem paši ir kaut reizi bijuši Alūksnē? Vai viņi zina, cik vienreizēji skaista ir šī pilsēta, kurā notiek gan Pasaules čempionāts S - 550 klasē ūdens motosportā, kurā notika "supervabolīšu" salidojums - pat izdevās vēl labāks, nekā bija Ventspilī (no igauņu un lietuviešu, arī latviešu atsauksmēm!), pat snovborda šovs bija super - nu ticiet - ntās reizes vairāk skatītāju nekā lielajās slēpošanas trasēs... Zināt, vajag tikai gribēt, būt dullām idejām un prast tās realizēt... Tas, ka Alūksnē varbūt būs akvaparks (kaut būtu!) ir superideja, neviens taču neliks jums, skauģi, to apmeklēt... Gan būs, kas brauc, kas apmeklē. Tikai, lūdzu, mīļie latviešu ļautiņi, nu neskaudīsim citus, ja paši neko nevaram. Un ticiet man - jo stulbākas un neprātīgākas idejas, jo superīgāk sanāk! Neviens pat sapņos nevarēja iedomāties, ka Alūksnes vēsturiskajā Tempļa kalnā varētu notikt snovborda šovs (arī es - ne), taču satikās tādi dullie kā Inārs Bīrmanis, Ufo un citi no Alūksnes - un superpasākums augšā! Bez pacēlājiem, elektrības (izrādās, varēja paņemt ģeneratoru:)). Un vēl - nu atbrauciet un apskatiet vakarā Alūksnes parkā krāsainās superstrūklakas - arī viena vietējā fanātiķa darbu! Skaisti! Vajag tikai darīt, īstenot visneprātīgākās idejas - tā tikai uz priekšu! Šeit dzīvo un strādā cilvēki ar sirdi un jūtām, tādēļ varbūt sanāk tik cilvēcīgi un skaisti... Vai tad jums labāk patiktu, ka Latvija būtu viens vienīgs "kokvilnas" lauks? Arī vieta šim akvaparkam ir laba - pie stacijas. Turēsim visi īkšķus, lai Mairim izdotos! Nu neskaudīsim taču cilvēkus, bet paši kaut drusciņ palīdzēsi otram.
Piekrītu tam, ka, ja pats neesi nekādu savu ideju īstenojis, tad labāk paklusē, jo tu pat iedomāties nevari, kādu mežonīgu darbu tas viss prasa - var, protams, gulēt un neko nedarīt - un visiem labi:) Un varu pačukstēt - arī skeitparks jauniešiem plānojas... Varbūt atkal būs ko teikt?:) Tik uz priekšu! Karavāna iet tālāk... Lai izdodas!"
www.delfi.lv

Citu datumu laikraksti

 • Arnis

  Šis stāsts ir par cilvēku, kuru daudzi pilsētiņas iedzīvotāji uzskatīja par dīvaini, jo dzīvoja viņš viens, viņa uzskati un rīcība krasi izcēlās...

 • Negadījumā cieš motocikla vadītājs

  26.oktobrī Liepnā ceļu satiksmes negadījumā cietis motocikla “IŽ” vadītājs. Viņš ar kājas traumu nogādāts Alūksnes slimnīcā.26.oktobrī Liepnā ceļu...

 • Kaps jāizrok vismaz stundu pirms ceremonijas

  Ir veiktas izmaiņas Alūksnes pilsētas domes saistošajos noteikumos “Kapu izveidošanas un uzturēšanas noteikumi”.Ir veiktas izmaiņas Alūksnes pilsētas...

 • Vajag mācēt neturēt ļaunu prātu

  No Mirdzas Plūšas plūst dzīvesspēks un vēlme katru rītu ieraudzīt sauli. Tas nekas, ka ķermeni skārusi ļauna slimība. Uzņēmīgā anneniete M.Plūša...

 • Vai liķieris ārstam ir korupcija?

  Sabiedrībā iestājies drūmo rudens vakaru un iesnu laiks. Kārtējo reizi Latvijas klimats pierāda, ka cilvēka imūnsistēma nav šķērslis dažādām...

 • Veic izmaiņas vidusskolas nolikumā

  Lai uzlabotu un precizētu Alūksnes vidusskolas nolikumu, pilsētas domes oktobra sēdē lēma par izmaiņām tajā. Nolikumā minēts, ka vidusskolas skolēnu...