Cik skatītāju būs “Vella kalpiem” Alūksnē?

Pilsētā, kurā “Vella kalpus” noskatīsies visvairāk skatītāju, nākamajā vasarā notiks pirmizrāde “Izklaides producentu apvienība 7” brīvdabas iestudējumam.

Pilsētā, kurā "Vella kalpus" noskatīsies visvairāk skatītāju, nākamajā vasarā notiks pirmizrāde "Izklaides producentu apvienība 7" brīvdabas iestudējumam.
6.augustā Alūksnes Pilssalas estrādē varēsim uzzināt, cik Pilsētas svētku dalībnieku un viesu ieradušies just līdzi izrādes varoņiem.
Pēc brīvdabas mūzikla "Vella kalpi" pirmizrādes Kuldīgā, kur to apmeklējuši 7000 skatītāju, par brīvdabas iestudējumu radusies interese arī Alūksnei apkārtējos rajonos. Mūzikla izpilddirektors Andis Kvēps secina, ka "Vella kalpi" ir trāpījuši desmitniekā. "Izrādes finālā cilvēki cēlās kājās, viņu ovācijas bija skaļākas par mūziku. Tas ir augstākais vērtējums, kādu var gūt," atzīst A.Kvēps.
Lomās iejutušies dažādu paaudžu populāri aktieri un mūziķi. Intars Rešetins, Artis Robežnieks un Jānis Kirmuška atveido Vella kalpu trijotni - Andri, Pēteri un Ērmani, bet viņu partneres ir Ieva Puķe vai Aīda Ozoliņa (Rūta), Zane Burnicka (Anna), Chilli (Lēne). Labi pazīstami skatītājiem ir Juris Hiršs (Hermanis Samsons), Zane Jančevska (Priore), Margarita Vilcāne vai Anna Šteina (Ģertrūde), Gunārs Placēns (Niklāvs Eke), Jolanda Suvorova (Čigāniete), kā arī Olga Rajecka, Žoržs Siksna, Normunds Rutulis, grupa "Vilki" un citi lielāku vai mazāku lomu atveidotāji.
Līdz ar pirmizrādi "Izklaides producentu apvienība 7" sadarbībā ar ierakstu kompāniju "Platforma Records" laidusi klajā dubultalbumu - mūzikla kompaktdiska versiju. Mūzikla komponists ir Raimonds Tiguls, libreta autors ir Kārlis Anitēns. Izmantotas Raimonda Paula dziesmas no kinofilmām "Vella kalpi" un "Vella kalpi Vella dzirnavās".

Citu datumu laikraksti

  • Iesaistās latvāņu apkarošanā

    Pagājušajā gadā Zemkopības ministrijas aktīvās rīcības dēļ Latvija ieguva atbalstu latvāņu apkarošanai no Eiropas Savienības struktūrfondu...

  • Izstrādās tehnisko projektu vakarskolai

    Alūksnes rajona padomes jūlija sēdē tika pieņemts lēmums par grozījumu veikšanu rajona padomes 2005.gada budžetā.Alūksnes rajona padomes jūlija sēdē...

  • Vismazāk postījumu ceļu aprīkojumam

    Gada pirmajā pusē vismazāk postījumu ceļu aprīkojumam nodarīts Alūksnes rajonā. Vandāļi un pārgalvīgi braucēji radījuši 264 latu zaudējumus, tas ir...