Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cīnās par sporta meistaru nosaukumu

Trofi - reidā: izcīna uzvaru. Alūksnes autobraucēji Dainis Zeltiņš un Viesturs Balodis ir viena no spēcīgākajām ekipāžām, kas startē ar nacionālās klases automobili.

Trofi - reidā: izcīna uzvaru.
Alūksnes autobraucēji Dainis Zeltiņš un Viesturs Balodis ir viena no spēcīgākajām ekipāžām, kas startē ar nacionālās klases automobili. Pēc pagājušās sezonas reitinga viņu džipam piešķirts numurs "3". Sākot šo sacensību sezonu, viņi kļuva par sporta meistaru kandidātiem.
"10.novembrī būs pēdējās šīs sezonas sacīkstes karuseļreidā. Ja tajās veiksies, tad būsim izpildījuši sporta meistaru normatīvus. Regulāri piedalāmies arī apvidus rallijreida čempionāta sacensībās. To priekšpēdējais posms notika aizvadītās nedēļas nogalē Madonas un Aizkraukles rajona ceļos un bezceļos. Nacionālās klases automobiļu grupā individuāli bijām ceturtie, bet kopvērtējumā esam trešajā vietā. Pēdējās sacensībās Skrundā izšķirsies, paliksim trešie vai piektie. Savukārt trofi - reidā izcīnījām uzvaru un kausu. Šīs mums bija otrās trofi - reida sacensības, piedalījāmies arī Trapenē, kur palikām trešie," stāsta V.Balodis.
Abi autobraucēji atzīst, ka liela nozīme ir veiksmei.
Būtiska ir arī pieredze, jo uzvarēt nevar uzreiz. Dainis Zeltiņš un Viesturs Balodis kopā brauc vairākus gadus, tāpēc secina, ka kaut kas ir apgūts.
Sporta kluba "Mazozoli" pārstāvji, viesojoties Lietuvas pilsētā Panevēžā, pārrunāja iespēju rīkot kopējas Baltijas valstu trofi - reida sacensības.
"Ir doma, ka katrā valstī būs viens sacensību posms. Iespējams, ka piedalīsimies," saka D.Zeltiņš. Latvijā šīm sacensībām ir seši posmi. Bijuši jau pieci, bet alūksnieši piedalījušies tikai divos, kopvērtējumā ierindojoties sestajā vietā. Ja startētu vēl pēdējās sacensībās, tāpat augstāk par ceturto piekto vietu neiekļūtu. Sacensību esot daudz, tāpēc visās nevar startēt.
"Šogad regulāri braucam rallijreidā un karuseļrallijā, kur katrā ir pieci posmi. Neveicās vienā - Liepājas posmā, kur salūza mašīna un nebeidzām distanci. Protams, ir grūti tuvoties T2 klases vadošajiem autobraucējiem, piemēram, pagājuša gada karuseļrallija uzvarētājam Jānim Naglim, kam ir daudz pārākas automašīnas," atzīst V.Balodis.
Alūksnieši uzsver, ka ir amatieri un brauc prieka pēc. Tomēr ieradums - ja kaut ko dara, tad pamatīgi, nes arī uzvaru prieku. Viņiem labāk veicas bezceļu sacensībās, kur braukt ir grūtāk. Sestdien, 27.septembrī, abi cīnīsies par izaicinājuma kausu Ādažos, kur sacensības rīko klubs "5x5". Rezultātu viņi iepriekš nekad neprognozē, bet, protams, uzvarēt gribas. "Lai kļūtu par sporta meistaru, divu gadu laikā piecas reizes ir jābūt uz goda pjedestāla un jāiegūst 500 punkti," precizē D.Zeltiņš.
Fakti
Šajā sezonā ir izcīnīti:
četri kausi karuseļrallijā;
divi kausi trofi - reidā;
viens kauss rallijreidā;
viens kauss sacensībās "5x5";
viens "Vaidavas kauss".

Citu datumu laikraksti

 • Iesālītās cerības

  Es satrūkos tikai tad, kad bija kļuvis tumšs un māte kā melns rēgs iestājās apgaismotajās ārdurvīs.2. Es satrūkos tikai tad, kad bija kļuvis tumšs un...

 • Karavīri iepriecina ar uzvedumu

  Jaunais mācību gads arodapmācības un rehabilitācijas centrā "Alsviķi" sākās ar patīkamu atkalredzēšanos.Jaunais mācību gads arodapmācības un...

 • Par tautas balsojuma rezultātiem

  Tautas balsojums par Latvijas dalību Eiropas Savienībā ietekmēs arī Latvijas Bankas darbību.Tautas balsojums par Latvijas dalību Eiropas Savienībā...

 • Neliksim šķēršļus attīstībai

  20. septembrī mūs visus gaida vēsturiska izšķiršanās, kuras sekas jau tuvākajā desmitgadē jutīsim katrs.20. septembrī mūs visus gaida vēsturiska...

 • Starp Rietumiem un Austrumiem

  Iespējams, nākamo gadsimtu vēstures grāmatās 20. septembris tiks minēts kā īpaša diena, kurā Latvijas tauta pieņēma izšķirīgo lēmumu, izvēloties...

 • Netic zaudējumiem, tic ieguvumiem

  Tā ir demagoģija, ka Latvija, iestājoties ES, zaudēs suverenitāti un pašnoteikšanos.Tā ir demagoģija, ka Latvija, iestājoties ES, zaudēs suverenitāti...