Dabas muzejs aicina ciemos pie Lieldienu zaķa

No 7. līdz 10. aprīlim Latvijas Dabas muzejā izstādē "Ciemos pie Lieldienu zaķa" būs apskatāmi vairāk nekā 15 dažādu šķirņu un nokrāsu dekoratīvie truši.

No 7. līdz 10. aprīlim Latvijas Dabas muzejā izstādē "Ciemos pie Lieldienu zaķa" būs apskatāmi vairāk nekā 15 dažādu šķirņu un nokrāsu dekoratīvie truši.
Izstādes noformējumu Lieldienu noskaņās veidojuši mazpulcēni no Valkas rajona Blomes, Palsmanes un Bilskas. Izstādē interesenti varēs vairāk uzzināt par trušiem, to dzīvi dabā un nebrīvē, kā arī saņemt speciālistu konsultācijas par to audzēšanu un kopšanu.
Truši ir lieliski mājdzīvnieki. Tie ir piemēroti turēšanai ne tikai lauku sētā, bet arī dzīvoklī. Tie ir jauki rotaļbiedri, turklāt diezgan labi pakļaujas dresūrai. Par to ikviens varēs pārliecināties izstādes atklāšanā.
Izstāde tapusi sadarbībā ar Latvijas Sīkdzīvnieku audzētāju biedrību (LSAB) "Trusis un citi". LSAB dibināta 1995.gadā un 2000.gadā uzņemta Eiropas putnu, baložu, trušu un jūrascūciņu audzētāju asociācijā (EE). Par LSAB biedru var kļūt ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš atbalsta vai nodarbojas ar sīkdzīvnieku audzēšanu.
Šāgada decembrī izstādē muzejā varēs iepazīties arī ar kāmjiem, jūrascūciņām, baložiem, paipalām un citiem dekoratīvajiem sīkdzīvniekiem.

Citu datumu laikraksti

  • Skrodera amats palīdz iepazīt šejieniešus

    Mājās uz galda novietota Nemitīgās palīdzības Dievmātes fotogrāfija. Apkārt valda ideāla kārtība - neraksturīga vīrietim, kas mūža nogalē saimnieko...

  • Politiskie vēji pagaidām pieklusuši

    Latvijas politiskā dzīve pagājušās nedēļas laikā bija mierīga. Nemanīja ne krievu valodas aizstāvju aktivitātes, ne kreisā politiskā spārna...

  • Alūksnē svinēs Eiropas dienu

    Valsts galvenās kultūras inspektores Alūksnes rajonā Astrīdas Bēteres projekts “Ar mums sākas Eiropa” saņēmis Kultūrkapitāla fonda finansiālu...