Daļu zāļu kompensēs

Ar šā gada 1.janvāri Veselības ministrija nolēmusi daļu līdz šim centralizēti iepērkamo onkoloģisko un hematoloģisko medikamentu (tos slimnieki saņēma slimnīcās) iekļaut kompensējamo zāļu sarakstā..

Ar šā gada 1.janvāri Veselības ministrija nolēmusi daļu līdz šim centralizēti iepērkamo onkoloģisko un hematoloģisko medikamentu (tos slimnieki saņēma slimnīcās) iekļaut kompensējamo zāļu sarakstā - pacienti tos varēs saņemt aptiekā, uzrādot ārsta recepti, par diferencētu samaksu.
Ar 1.janvāri centralizēti vairs neiepērk medikamentus hroniskas mieloleikozes ārstēšanai - "Hydroxycarbamidum" un "Interferonum alfa". Arī tos leikēmijas slimnieki saņems aptiekā, uzrādot recepti, nevis slimnīcā, kā līdz šim.
Kompensējamo medikamentu sarakstā šogad iekļauti arī augšanas hormonu preparāti, nieru aizstājterapijā ambulatori lietojami antianēmiskie līdzekļi un imūnsupresanti, asins koagulācijas faktoru preparāti un stomas aprūpes preces.
Informāciju par kompensējamiem medikamentiem var iegūt Zāļu cenu mājās lapā internetā (www.voava.lv), Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras mājas lapā (www.voava.lv) un pie sava ģimenes ārsta vai aptiekā.

Citu datumu laikraksti

  • Par studentu zinātnisko darbu konkursu

    Latvijas Banka izsludina ikgadējo Latvijas augstskolu studentu zinātnisko darbu konkursu.Latvijas Banka izsludina ikgadējo Latvijas augstskolu...

  • Specializēs zemessardzes bataljonu

    Uz Zemessardzes 31. bataljona bāzes veidos Zemessardzes 31. bataljonu aizsardzībai pret masu iznīcināšanas ieročiem.Uz Zemessardzes 31. (Balvu)...

  • Lems par divu miljonu latu kompensāciju

    Šodien, 25.janvārī, valdība lems par divu miljonu latu piešķiršanu pašvaldībām, lai kompensētu vētras radīto postījumu novēršanā iztērētos...