Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darba intervētāju pieredze

Vairāku lielu ASV uzņēmumu personāla vadītāji tika aptaujāti ar mērķi: noskaidrot pašus neparastākos atgadījumus darba intervijās. Un te nu mēs esam!

Vairāku lielu ASV uzņēmumu personāla vadītāji tika aptaujāti ar mērķi: noskaidrot pašus neparastākos atgadījumus darba intervijās. Un te nu mēs esam!
Darba kandidāts izaicināja intervētāju lauzties uz rokām.
Intervējamā sēdēja intervijā ar pleijera austiņām, paskaidrojot, ka viņa var klausīties mūziku un dzirdēt, ko saka intervētājs, vienlaikus.
Kandidāts intervijas laikā nokrita un salauza roku.
Kandidāts paziņoja, ka neesot paspējis papusdienot, un intervijas laikā sāka ēst hamburgeru ar frī kartupeļiem.
Kandidāts paskaidroja, ka ilgtermiņa mērķis viņam esot ieņemt intervētāja amatu.
Kandidāts paskaidroja, ka nav pabeidzis vidusskolu, jo esot bijis nolaupīts un iesprostots tualetē Meksikā.
Plikpaurains kandidāts atvainojās un izgāja ārā no interviju telpas. Pēc minūtes jau atgriezās ar parūku galvā.
Kandidāts apgalvoja, ka, ja viņu pieņems darbā, viņš demonstrēs savu lojalitāti, uztetovējot uz rokas firmas logo.
Kandidāts pārtrauca interviju, lai piezvanītu savam psihoterapeitam un pajautātu, kā pareizāk atbildēt uz kādu jautājumu.
Kandidāts atnāca uz interviju kopā ar lielu suni.
Kandidāts atteicās apsēsties un uzstāja, lai viņu intervē, stāvot kājās.
Kandidāts intervijas laikā iesnaudās.
Kandidāts paziņoja, ka viņš ir tik kvalificēts, ka, ja viņu neņems darbā, tas pierādīs uzņēmuma vadības nekompetenci.
Kandidāts nogūlās uz grīdas, lai aizpildītu pieteikuma anketu.
Kandidāts gremoja košļājamo gumiju intervijas laikā un nemitīgi pūta burbuļus.
Kandidāts nopietnas intervijas laikā ik pa brīdim ķiķināja.
Kandidāts palūdza apskatīt intervētāja CV, lai pārliecinātos, vai viņš ir pietiekami kvalificēts, lai varētu viņu vērtēt.
Nesakot ne vārda, kandidāts intervijas vidū piecēlās un aizgāja.
Vīrietis, kurš kandidēja uz finanšu viceprezidenta amatu, ieradās uz darba interviju treniņtērpā.
Kandidāts negribēja celties no krēsla, kamēr viņu nepieņems darbā. Nācās izsaukt policiju.
Kad kandidātam pajautāja par viņa hobijiem, viņš pielēca kājās un sāka dejot stepu.
Kandidāts bija paņēmis līdzi kabatas biljardu un izaicināja intervētāju uzspēlēt.
Kandidāts palēkāja uz tepiķa un piebilda, ka intervētājs firmā laikam augsti kotējas, ja jau viņa birojā ir ieklāts tik biezs tepiķis.
Kandidāts izņēma ķemmi no intervētāja žaketes priekšējās kabatas, saķemmēja matus un aizgāja.
Kandidāts izvilka "Polaroid" fotoaparātu un nofotografēja intervētāju. Viņš paskaidroja, ka kolekcionē fotogrāfijas ar tiem cilvēkiem, kuri viņu ir intervējuši.
Kandidāts palūdza, lai intervētājs uzvelk žaketi, lai viņš būtu drošs, ka piedāvājums ir formāls.
Kandidāts apgalvoja, ka piedāvājums viņu neinteresē, jo atalgojums esot pārāk augsts.
Intervijas laikā kandidāta somā sāka zvanīt modinātājs. Kandidāts izņēma to, izslēdza un atvainojoties piebilda, ka viņam ir jādodas prom, jo viņam esot sarunāta vēl viena intervija. Intervijas laikā iezvanījās kandidāta telefons. Zvanīja viņa sieva. Saruna bija šāda: "Kāda firma? Kad man ir jāsāk strādāt? Kāda alga?" Intervētājs jautāja: "Es redzu, ka mūsu piedāvājums jums vairs nav aktuāls?" Kandidāts nevērīgi atbildēja: "Ja maksāsiet vairāk, ir aktuāls." Viņu darbā nepieņēma, bet vēlāk atklājās, ka spēlēts teātris, lai saņemtu lielāku atalgojumu.
Kandidāte ieradās uz interviju ar vienu kurpi. Viņa paskaidroja, ka otru kurpi viņai esot nozaguši autobusā.
Kad kandidātam netīšām atvērās diplomāts, no tā izbira sieviešu apakšveļa un kosmētikas piederumi.
Kandidāts ieradās uz interviju ar mopēdu un atstāja to uzgaidāmajā telpā. Viņš baidījās, ka to nozags, un intervijas laikā pieprasīja novietni mopēdam biroja telpās.
Kandidāts novilka labo kurpi un zeķi, izvilka no kabatas medicīnisku kāju kopšanas pulveri un iekaisīja to kurpē un uz kājas. Velkot atpakaļ kurpi un zeķi, viņš paskaidroja, ka viņam jālieto pulveris četras reizes dienā un šis ir tas laiks.
Kandidāts paskaidroja, ka patiesībā jau viņš nemaz neesot gribējis atrast darbu, bet bezdarbnieku pabalsta birojā vajadzējis pierādīt, ka viņš meklē darbu.
Kamēr intervētājs runāja, kandidāts svilpoja.
Kandidāts, rādot uz foto, kurš stāvēja uz intervētāja galda, jautāja, kas tā par simpātisku meiču. Kad viņam atbildēja, ka tā ir intervētāja sieva, viņš jautāja, vai viņa tagad esot mājās, un gribēja uzzināt telefona numuru. Intervētājs izsauca apsardzi.
Kandidāte izvēmās uz intervētāja galda un, it kā nekas nebūtu noticis, turpināja uzdot jautājumus par darbu.
Kandidāts ienāca birojā un, rādot uz melno portfeli, kuru nesa rokās, teica, ka, ja viņu nepieņems darbā, viņš uzspridzinās bumbu. Viņam sāka skaidrot, kāpēc viņu negribētu ņemt darbā un ka sauks policiju. Tad viņš noliecās pār portfeli, noklikšķēja slēdzis un kandidāts aizbēga. Neviens netika ievainots, bet intervētājam bija jāpērk jauns galds.
Kandidāts pajautāja, vai intervētājs nevēloties pirms intervijas kokaīna devu.
www.ass.lv

Citu datumu laikraksti

 • Laurencenes iela nav privātīpašuma teritorija

  Laikraksta "Alūksnes Ziņas" birojā vērsās mūsu lasītājs ar jautājumu, vai starp divām daudzdzīvokļu mājām Alūksnē, Laurencenes ielā, ir iespējams...

 • Ikviens dzīvnieks prasa gan mīlestību, gan rūpes

  Katrs kārtīgs suņu un kaķu īpašnieks regulāri gādā par mīluļu labklājību. Ikdienas gādība par mazajiem draugiem izpaužas rūpēs par tiem.Katrs kārtīgs...

 • Uzzini, kas ir granžs

  Šonedēļ žurnālā "Ieva": saruna ar "Rīgas Laika" redaktoru Uldi Tīroni, kurš apgalvo, ka šī ir pēdējā intervija sieviešu žurnālam.Šonedēļ žurnālā...

 • Piedāvā dažādus kultūras pasākumus

  Svētku pasākumi. 15.novembrī pulksten 19.00 Gulbenes rajona Beļavas tautas namā - svinīgs svētku pasākums: konkursa "Sakoptākā sēta Beļavas pagastā...

 • Atmiņas par Ziemeļvāciju atdzīvojas

  Kad dienas kļuvušas īsākas, bet tumšie vakari garāki, rokas neviļus sniedzas pēc fotoattēliem un atklātnēm plauktos.Kad dienas kļuvušas īsākas, bet...

 • Atklāj lupatu segu izstādi

  Alūksnes Novadpētniecības un mākslas muzejā vakar atklāja izstādi "Pūrs", kurā apskatāmi Tautas lietišķās mākslas studijas "Rītausma" darbi un Taigas...

 • Seksuālā orientācija ir sabiedrības esence

  Lielu rezonansi pasaulē un arī Latvijā izraisījusi ASV anglikāņu baznīcas rīcība, ieceļot bīskapa kārtā homoseksuāli orientētu garīdznieku. Līdz šim...

 • Par akcīzes nodokļa atmaksu

  Ja lauksaimnieciskās produkcijas ražotājs vēl nav paspējis reģistrēties Valsts ieņēmumu dienesta Vidzemes reģionālajā iestādē Alūksnes nodaļā kā...

 • Mēnesī vidēji apkalpo 27 autobusu maršrutus

  Alūksnes rajonā regulāro pasažieru pārvadājumu maršrutu dotēšanai SIA "TU Vidlatauto" 2003.gada trešajā ceturksnī ir izmaksāti 33 304,05...