Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbu sāk nelauksaimnieciskās uzņēmējdarbības konsultanti

Alūksnes rajonā strādā trīs nelauksaimnieciskās uzņēmējdarbības atbalsta programmas konsultanti, divi - Lauksaimniecības konsultāciju birojā un viens rajona padomē.

Alūksnes rajonā strādā trīs nelauksaimnieciskās uzņēmējdarbības atbalsta programmas konsultanti, divi - Lauksaimniecības konsultāciju birojā un viens rajona padomē. Viņi palīdzēs sagatavot kredītpieteikumus un biznesa plānus finansējuma saņemšanai programmas atbalstītajās nozarēs.
"Zemkopības ministrijas, Lauku atbalsta dienesta, Vidzemes attīstības aģentūras, Hipotēku bankas un citu institūciju kopīgi īstenotās programmas mērķis ir veicināt ekonomikas attīstību laukos, uzlabot infrastruktūru, lauku ainavu, kā arī nodrošināt vides aizsardzības prasības. Programmā varēs saņems kredītu, kredītgarantijas un atbalsta maksājumu - grantu - veidā," stāsta Alūksnes Lauksaimniecības konsultāciju biroja darbiniece Rota Liepa.
Kredītu apjoms nav ierobežots, un to izsniegs uz bankai un uzņēmējiem savstarpēji pieņemamiem nosacījumiem. Savukārt kredītgarantijas var piešķirt līdz 70 procentu apmērā no aizdevuma saņemšanai nepieciešamā nodrošinājuma. Bet atbalsta maksājumus jeb grantus var saņemt 30 līdz 50 procentu apmērā no projekta attaisnotajiem izdevumiem.
"Tomēr tas nedrīkst pārsniegt 10 000 latu vienam aizņēmējam," uzsver Vidzemes attīstības aģentūras ekonomiskās attīstības veicināšanas un mārketinga nodaļas vadītājs Arvīds Lukjanovs.

Citu datumu laikraksti