Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dārzā atrod burkānu sirdi

Bogdanovu ģimene no Jaunalūksnes pagasta šoruden savā dārzā atrada lielu, savdabīgu sirdsveida burkānu.

Bogdanovu ģimene no Jaunalūksnes pagasta šoruden savā dārzā atrada lielu, savdabīgu sirdsveida burkānu.
“Ģimenes kopējā dārzā burkānu atrada mūsu vecmāmiņa Stepanīda. Dārzs ir viņas un vectēva pārziņā, jo viņi vasarā par to rūpīgi gādā. Šis interesantais burkāns laikam ir cītīgo rūpju rezultāts,” stāsta Rasma Bogdanova.
Viņa atzīst, ka šāda veida burkāns dārzā izaudzis pirmo reizi. “Arī no apkārtējiem cilvēkiem neesmu nekad dzirdējusi, ka interesantā formā izaug tieši burkāns. Citreiz izaug amizantas formas kartupeļi. Atminos, ka apmēram pirms trim gadiem ļoti daudzās saimniecībās izauga interesanti kartupeļi. Mums par to bija liels prieks un istabā izveidojām kartupeļu izstādi,” klāsta R.Bogdanova.
“Visi kopā to nokrustījām par burkānu sirdi. Iespējams, ka tas līdzinās arī auglības nesējam Jumim, kad kopā saaug divas vārpas, dārzeņi vai kas cits. Atrast Jumi nozīmējot saņemt svētību. Ja tā ir, tad gribētos, lai svētība tiek visai ģimenei,” saka R.Bogdanova.
Viņa smej, ka gan jau pienāks brīdis, kad skaisto burkānu apēdīs. “To vēl nevar paredzēt, kad šī diena pienāks,” norāda R.Bogdanova.

Citu datumu laikraksti