Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dāvina rotaļlietas

Alūksnietes Kristīnes Čubares aicinājumam iesaistīties labdarības akcijā un nest rotaļlietas slimnīcas bērnu nodaļas pacientiem bijusi laba atsaucība.

Alūksnietes Kristīnes Čubares aicinājumam iesaistīties labdarības akcijā un nest rotaļlietas slimnīcas bērnu nodaļas pacientiem bijusi laba atsaucība. Viņa un jauno māmiņu skolas dalībniece Kristīne Vimba nogādāja bērnu atpūtas istabā daudz grāmatu un rotaļlietu.
"Mazajiem slimniekiem grāmatas dāvina Alūksnes pamatskolas audzēkņi. Viņi tām pievienojuši novēlējumu veseļoties. Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona karavīri sarūpējuši rotaļlietas. Ir konstruktors, spēles, puzles, kā arī rakstāmlietas, krāsas un papīrs. Aktīvas akcijas dalībnieces bijušas māmiņas," stāsta K.Vimba.
K.Čubare cer, ka rotaļlietas, spēles un grāmatas slimnīcas bērnu nodaļai nesīs arī turpmāk. Pirms akcijas nodaļas vadītāja Anita Šnikvalde norādīja, ka atpūtas istabā nav paklāja, lai bērni varētu rotaļāties. "Varbūt vēl atradīsies dzirdīgas ausis un atsaucīgas sirdis, kas palīdzēs slimajiem bērniem," domā K.Čubare. Viņa secina, ka situāciju izprot tie, kas ārstējušies slimnīcā.

Citu datumu laikraksti

  • Kokteiļi bērniem, sievietēm un vīriešiem

    Svētku reizēs vienmēr paceļam glāzi, lai uzsauktu tostu par mīlestību, saticību, veselību, mieru un draudzību.Svētku reizēs vienmēr paceļam glāzi,...

  • Aicina pieteikties jaunos rakstniekus

    Latvijas Rakstnieku savienība un Rīgas Jauno literātu apvienība no 14. līdz 18. aprīlim rīko Jauno autoru semināru. Tajā aicināti piedalīties...

  • Aicinājums

    Cesvaines pilsētas ar lauku teritoriju dome lūdz ziedot materiālus Cesvaines pils bojāto konstruktīvo elementu (pārsegumu, sienu, akmens mūra detaļu,...