Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Depresija? Iemīliet paši sevi!

Bieži lietojam jēdzienu "esmu nelaimīgi iemīlējies" un stiegam depresijā. Kā izskaidrojams iekšējais stāvoklis, kad cilvēks mīl? Vai mīlestība var būt nelaimīga?

Bieži lietojam jēdzienu "esmu nelaimīgi iemīlējies" un stiegam depresijā. Kā izskaidrojams iekšējais stāvoklis, kad cilvēks mīl? Vai mīlestība var būt nelaimīga?
Ja cilvēks saka, ka mīl, bet ir depresijā, tas liecina, ka viņš nemīl pats sevi. Līdz ar to no viņa mīlestība neizstaro uz citiem un, gluži likumsakarīgi, arī citi viņu nemīl.
Mīlestība ir došana
Ja cilvēks nav iemācījies mīlēt sevi, viņš neprot dot, jo psiholoģiski ir vērsts uz sevi. Tāds cilvēks ir mīlestības patērētājs. Taču, lai funkcionētu mīlestība, jābūt emociju apmaiņai. Ja cilvēkam ir zema pašvērtība, viņš alkst saņemt pašapliecinājumu sev, atzinumu no otra partnera, un kļūst zināmā mērā par enerģētisko vampīru. Cilvēks depresijā ņem ne tikai mīlestību, bet arī otra enerģiju. No astromedicīnas viedokļa tādam cilvēkam ir nobloķēts dzīvības enerģijas kanāls un viņam nepieciešama enerģija, siltums, košas krāsas, ziedi un smaržas.
Depresijā nonāk arī tad, kad "sabrūk" attiecības un par kopdzīves stabilitāti liek baiļoties aprēķins. Ieklausieties savā iekšējā monologā: "Es gribu "noturēt" vīru bērnu dēļ un mantas dēļ, lai būtu ar ko kopā iziet sabiedrībā, lai mājās būtu cilvēks, ar ko parunāt, lai citi redzētu, ka neesmu viena..." Bet vai esat to pelnījusi? Vai pašā mājo mīlestība? Paanalizējiet, kāpēc ir bailes no vientulības? Vai ne tāpēc, ka pietrūkst "kompensatorā mehānisma", kas izsaka atzinību un novērtē? Ja esat depresijā, pareizais risinājums nav atrast mīlošu cilvēku vai par katru cenu "noturēt" partneri. Nesakārtojot sevi, kontaktu veidosiet kā patērētāja, un atkal sekos ciešanu "apburtais loks"... Vispirms jānostiprina atskaites punkts – Dievs, nevis otrs cilvēks, tad sajutīsiet paļāvību sev.
Galvenais ir noticēt sev
Visvairāk šī problēma skar sievietes. Lūk, mans padoms!
Vajadzētu sākt ar sevis palutināšanu – aiziet uz solāriju, frizētavu un tamlīdzīgi. Tas palīdz atgūt pašapziņu.
Vakarā pirms aizmigšanas, kad esat nomierinājusies, sāciet strādāt ar savu zemapziņu. (Zemapziņas spēks ir ārkārtīgi liels!) Domās vizualizējiet to, ko vēlaties. (Domas materializējas!) Skaitiet pie sevis: "Gribu būt pilna ar mīlestību, mīlestību, mīlestību."
No rīta pieceļoties, ieskatieties spogulī un pasakiet sev: "Labrīt! Es tevi mīlu!" Un smaidiet! (Pirmo, otro, trešo rītu varbūt "atkārsies lūpa" un nevarēsiet pasmaidīt, bet ceturtajā, piektajā rītā jau lūpas vērsies smaidā.) Turpiniet domāt: "Kāda brīnišķīga diena! Kā spīd saule! Cik mīļi pakšķina lietus!" Ik mirkli visu vajag mīlēt.
Ar labu garastāvokli uzlieciet sejai kosmētiku un izslieniet muguru. Stāja, septiņi mugurkaula enerģētiskie "kanāli" ietekmē enerģijas cirkulāciju, tāpēc dzīvi apliecinošās domas nebloķējas un paaugstinās pašapziņa. Ja mugura būs līka, arī domas būs "līkas".
Pēc darbā aizvadītas dienas ieejiet kafejnīcā. Pārnākot mājās, ieslēdziet mūziku uz visskaļāko un dejojiet! Visi pa dienu uzkrāj negatīvo enerģiju (bija pilns tramvajs, darīšanās nepaveicās, darbā priekšnieks "uzrūca"), un dejošana atbrīvo no šīm emocijām. Pelēkajās dienās parasti domājam: "Ka tik ātrāk tikt mājās, ātrāk gultā." Nē! Tūlīt uzvelciet sporta kostīmu un dejojiet – līdz pat orgasmam! Tā pārorientēsieties uz pozitīvu dzīves programmu.
Pēc tam noģērbieties un ieejiet dušā – ar ūdeni noskalojiet negatīvo enerģiju (depresīvajiem cilvēkiem ieteicama kontrastu duša, lai tonizētu organismu).
Citā vakarā liecieties vannā un iepiliniet 50 pilienus kādas aromterapijas eļļas. Iededziet vannas istabā sveces. Veiksmīgi relaksēsieties. Sevišķi šāda terapija ieteicama tiem, kas strādā vadošu darbu vai ir nemitīgā sasprindzinājumā. Pēc vannas iedzeriet siltu tēju, radiet sev komfortu un siltumu. Pats galvenais – mīliet savu māju, sākot ar slieksni. Iegādājieties spilvenus dzīvi apliecinošās krāsās. Turiet mājās atmiņu lietas no brīžiem, kad bijāt laimīga. Lai mājās jūs nesagaida tukša telpa, kurā nav emociju!
Kāpēc ir depresija?
Tāpēc, ka nomāc domas: "Mani nemīl..." Garīgās psihiskās metodikas praktizētāja Filisa Kristaila saka: "Ir jāieslēdz mērkaķa prāts." Ko tas nozīmē? Tukšums galvā, mērkaķis nedomā. Un tūlīt pēc tam piepildiet galvu ar pozitīvām domām un iestāstiet sev: "Es visus mīlu, es mīlu visu pasauli, es visus apkampju!"
Tad, kad būsiet sasniedzis stāvokli "es mīlu sevi" un no katras jūsu šūnas staros mīlestība, jūs pievilksiet cilvēkus, paziņas vēl nesen sapīkušo enerģijas vampīriņu ieraudzīs pavisam citās krāsās un citā spēkā. Atcerieties – attieksmi pret sevi veidojam mēs paši!
Un nobeigumā lai jūs uzrunā Riharda Baha vārdi: "Gadu gadiem mēs gaidām kādu, kas mūs saprastu, kas pieņemtu mūs tādus, kādi esam, kuram piemistu brīnumspēja akmeņus pārvērst saules gaismā, kurš mūžīgo pārmetumu vietā sniegtu mums laimi, kurš pusnaktī stātos aci pret aci ar mūsu pūķiem, kurš varētu palīdzēt mums kļūt tādiem, kādi mēs vēlamies būt. Tikai vakar es atradu tādu cilvēku. Viņa seja redzama tad, kad paskatāmies spogulī. Tie esam mēs paši!"

Citu datumu laikraksti