Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Divi pretendenti vēlas nomāt bijušās raķešu bāzes angārus

Alūksnes rajona padome atlika lēmuma pieņemšanu par vairāku būvju nomu Zeltiņu pagasta "Zeltkalnos", kur kādreiz atradās padomju armijas raķešu bāze.

Alūksnes rajona padome atlika lēmuma pieņemšanu par vairāku būvju nomu Zeltiņu pagasta "Zeltkalnos", kur kādreiz atradās padomju armijas raķešu bāze. Angārus līdz to privatizācijai vēlas nomāt divi uzņēmēji.
"Daļu bijušās raķešu bāzes teritorijas ir privatizējis Helmuts Kalniņš, kam tur ir kokogļu ražotne. Bet ir vēl astoņi angāri un palīgceltnes, kā arī 1,8 hektāri zemes, ko privatizēt ierosināja Māris Sormulis. Pērnā gada novembrī rajona padome nolēma šo objektu sagatavot privatizācijai, bet tas ir garš process, kas var ilgt sešus līdz deviņus mēnešus. Lai varētu uzsākt saimniecisko darbību – audzēt sēnes, Māris Sormulis vēlas pagaidām angārus nomāt. Bet arī SIA "Remo" direktors Jānis Sviklis ir nolēmis nomāt četrus angārus un palīgceltnes, kur domā ražot betona izstrādājumus. Tātad ir divi nomas pretendenti, tāpēc par šo jautājumu padome vēl lems," stāsta Alūksnes rajona padomes galvenais speciālists privatizācijas jautājumos Valerijs Tabolkins.
Privatizācijas komisija piedāvāja SIA "Remo" nodot nomā divus angārus un divas palīgceltnes, kas atrodas uz Alūksnes rajona padomes īpašumā esošās zemes, bet angārus uz Zeltiņu pagasta padomes zemes ļaut nomāt M.Sormulim. Tomēr izrādās, ka viņa biznesa plāns paredz visu ēku izmantošanu. Alūksnes rajona padome pieprasījusi abu pretendentu biznesa plānus, lai tos izvērtētu. Privatizācijas komisijas locekļi iepazīsies ar situāciju "Zeltkalnos" un kopīgi ar pašvaldību vadītājiem pārrunās, kam dot priekšroku. Zeltiņu pagasta padomes priekšsēdētājs Edvīns Puzulis domā, ka ir jāatbalsta abi uzņēmēji. "Jo vairāk darbavietu, jo labāk. Paredzams, ka sēņu audzēšanā vien vajadzēs apmēram 100 strādnieku. Varētu nomāt arī pašvaldības angārus, kas ir jau privatizēti. Arī pagrabos var audzēt sēnes," atzīst E.Puzulis.

Citu datumu laikraksti