Divi uzņēmēji saņem “Kapitāla” balvu

No Alūksnes rajona uzņēmēji - Gundega Sauškina un Dzintars Raibekazs - bija starp desmit labākajiem, kas izvirzīti titulam “Kapitāla biznesa cilvēks 2003”.

No Alūksnes rajona uzņēmēji - Gundega Sauškina un Dzintars Raibekazs - bija starp desmit labākajiem, kas izvirzīti titulam "Kapitāla biznesa cilvēks 2003". Viņi saņēma smilšu pulksteni ar iegravētu vārdu un diplomu.
SIA "Grūbe Hidro" un SIA "Apes koks" direktors Dz.Raibekazs atzīst, ka labāk būt pirmajā desmitā, nevis uzvarētājam. "Paldies, ka sabiedrība novērtējusi manu darbu. Bet pirmajam būt ir visgrūtāk - tas ir visu uzmanības centrā. Daudzi viņu apskauž, lai gan visiem uzņēmējiem gan ir veiksmes, gan gadās arī sāpīgi zaudējumi," viņš uzskata. SIA "Lienama Alūksne" īpašniece Gundega Sauškina priecājas par skaisto piemiņas balvu. Tā ir stimuls jaunām iecerēm. "Šis ir pēdējais gads, kad var saņemt subsīdijas, tāpēc paredzēts krietni paplašināt lielogu dzērveņu un melleņu stādījumus. Stādīsim arī rabarberus un ķiršu dārzu," norāda G.Sauškina. Iesāktos darbus zivju audzētavas "Krāces" ierīkošanā Vaidavas krastā un jaunu noieta tirgu meklēšanā kokapstrādē turpinās Dz.Raibekazs.
Žurnāla "Kapitāls" sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju organizētajā aptaujā pavisam balsojuši 2236 cilvēki.
Sudraba Saules koku, ko izgatavojis mākslinieks Aigars Zemītis, ieguva SIA "Iecavnieks" direktors Dainis Lagzdiņš. Par viņu balsojuši 823 cilvēki.
Žurnāla "Kapitāls" galvenā redaktore Mārīte Šperberga informē, ka no Alūksnes rajona saņemts maz vēstuļu un anketu. Turklāt daži alūksnieši balsojuši par SIA "Apgāde" direktori Rutu Vilciņu no Gulbenes rajona. Tiesa, nav zināma dzīvesvieta, ja balsots internetā.
Alūksnes rajons ir vienīgais, no kura uzņēmēju desmitniekā iekļuva divi pretendenti, tātad balsis sadalījās. "Cilvēkiem ir jāiepazīstas ar mūsu veiksmīgākajiem uzņēmējiem. Tiesa, rajonā ir maz balsotāju, jo arī tas ir mazs. Tomēr tā ir iespēja, kas jāizmanto. Negaidot jaunas aptaujas izsludināšanu, aicinu domāt, kas būs mūsu biznesa cilvēks šogad," norāda Alūksnes rajona padomes izpilddirektore Gunta Ļuļe.
G.Sauškina secina, ka visvairāk balso par pārtikas ražotājiem. Iepriekšējos gados galveno balvu ieguvuši: SIA "Lido" prezidents Gunārs Ķirsons, akciju sabiedrības "Aldaris" prezidents Vitālijs Gavrilovs, SIA "Spilva" vadītāja Lolita Bemhena un SIA "Lāči" prezidents Normunds Skauģis. Arī šoreiz balvas ieguvēja vārds ir pazīstams visā Latvijā, jo D.Lagzdiņa uzņēmums "Iecavnieks" ražo rapšu eļļu.
M.Šperberga uzsver, ka līdzšinējā pieredze liecina - vietējo uzņēmēju izvirzīšana ir attaisnojusies. Vienmēr taču balso par cilvēkiem, kurus pazīst! Turklāt ne tikai kā uzņēmējus, bet arī kā aktīvus sociālās vides veidotājus.

Citu datumu laikraksti

 • Apes pilsētā šogad ir divi simtgadnieki

  Apes pilsētā ar lauku teritoriju šogad svinēs divas simtgadu jubilejas - Apes bibliotēkai un Dzenīšu dižvītolam.Apes pilsētā ar lauku teritoriju...

 • Saņems informatīvo biļetenu

  Šonedēļ iznāks pirmais 2004.gada Jaunalūksnes pagasta ikmēneša informatīvā biļetena “Mūsu Jaunalūksne” numurs.Šonedēļ iznāks pirmais 2004.gada...

 • Brīvprātīgais bērniem mācīs angļu valodu

  Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centra brīvprātīgais Matiass de Paeps no šīs nedēļas Pededzes pagasta bērniem vadīs angļu valodas...

 • Mainīti naturalizācijas testa jautājumi

  No 5.janvāra tāpat kā līdz šim naturalizācijas pārbaužu testu veidošanai izmantos 100 jautājumus, bet desmit no tiem par Latvijas vēsturi un...

 • Lauku ceļi ir slideni

  Autobraucējiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem. Iestājoties aukstam laikam, ir pasliktinājusies situācija uz lauku ceļiem.Autobraucējiem ir jābūt īpaši...

 • Paplašina datoru biznesu vairākos rajonos

  SIA “GBVJ”, kas nodarbojas ar datoru tirdzniecību un servisu, pagājušais gads bijis veiksmīgs.SIA "GBVJ", kas nodarbojas ar datoru tirdzniecību un...