Divos pagastos - pa vienam sarakstam

Alūksnes rajonā sešos pagastos: Liepnas, Pededzes, Ilzenes, Kalncempju, Jaunalūksnes un Jaunannas bija pagarināts deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanas termiņš.

Alūksnes rajonā sešos pagastos: Liepnas, Pededzes, Ilzenes, Kalncempju, Jaunalūksnes un Jaunannas bija pagarināts deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanas termiņš. Četru pašvaldību vēlēšanu komisijas saņēmušas otru sarakstu, bet Jaunalūksnē un Jaunannā vajadzēs balsot par vienu sarakstu.
Pededzes pagastā otru sarakstu veidojusi vēlētāju apvienība "Dzimtais pagasts". Tajā ar pirmo numuru startē zemnieku saimniecības "Senatne 2" īpašnieks Jānis Bundzens, tajā ir pieci deputātu kandidāti.
Vēlētāju apvienības "Par nākotni Liepnai" sarakstā pirmais ir vidusskolas direktors Aivars Delpers. Kalncempju pagastā otru sarakstu veidojusi vēlētāju apvienība "Atklātība", tajā pirmais ir SIA "Furors" kasieris Jānis Spilva. Ilzenes pagastā sarakstu iesniegusi vēlētāju apvienība "Soli pa solim", tā galvgalī ir SIA "Danima" zāģlenšu asināšanas operators Modris Dzilna. Otra saraksta nav divos pagastos, tur būs jābalso par vēlētāju apvienības "Jaunalūksne" un "Jaunanna" sarakstu. Tajos ar pirmo numuru ierakstītas līdzšinējās pagasta padomes priekšsēdētājas Benita Jušvajeva un Vēsma Čugunova.
Limbažu rajonā visās pašvaldības ir vismaz divi saraksti, Gulbenes tāpat kā Alūksnes rajonā divos pagastos, Valmieras rajonā trīs pagastos, bet Valkas rajonā astoņos pagastos ir vienas vēlētāju apvienības saraksts.
Pašvaldību vēlēšanās Alūksnes rajonā balsos par 51 partiju un vēlētāju apvienību sarakstu deputātu kandidātiem. Vislielākā izvēle būs alūksniešiem, viņiem vajadzēs izraudzīties starp desmit partiju sarakstiem. Piecu vēlētāju apvienību sarakstos deputātu kandidāti par sevi aicina balsot Virešos, četri saraksti ir Apes pilsētā, pa trim sarakstiem ir Annas, Jaunlaicenes un Ziemeru pagastā.

Citu datumu laikraksti

  • Kartupeļu audzētājiem bija grūts gads

    Vidzemes zonas zemnieki aizvadījuši 2004.gadu jau kā pilntiesīgi ES dalībnieki, ir saskārušies ar ES prasībām un solītajiem labumiem.Vidzemes zonas...

  • Aukstais laiks neietekmē skolu apmeklējumu

    9.februārī no rīta gaisa temperatūra daudzviet Alūksnes rajonā bija mīnus 20 grādu un zemāka. Tādā laikā skolēniem, kuriem vēl nav 12 gadu, nav...

  • Evakuē no degošas mājas

    Otrdien, 8.februārī, pulksten 18.25 Alūksnē, Pils ielā 50, pašvaldības divstāvu ēkas bēniņos izcēlās ugunsgrēks. Dega cauruļvadu un griestu...