Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dod iespēju pretendēt uz stipendiju mācībām ārzemēm

"United World Colleges" (Apvienotās Pasaules koledžas, UWC) Latvijas Nacionālā komiteja izsludina konkursu uz trīs stipendijām 10. un 11. klašu skolēniem mācībām UWC koledžās Itālijā, Norvēģijā un ASV laika periodā no 2003. līdz 2005. gadam.

"United World Colleges" (Apvienotās Pasaules koledžas, UWC) Latvijas Nacionālā komiteja izsludina konkursu uz trīs stipendijām 10. un 11. klašu skolēniem mācībām UWC koledžās Itālijā, Norvēģijā un ASV laika periodā no 2003. līdz 2005. gadam.
Konkursā aicināti piedalīties aktīvi, zinātkāri, asprātīgi un izpalīdzīgi jaunieši, kas interesējas par notikumiem Latvijā un pasaulē, vēlas iepazīties ar citu tautu kultūrām un ir gatavi kļūt par "Latvijas vēstniekiem" UWC.
"UWC ir vienīgā starptautiskā kustība, kas nodrošina vidusskolas izglītību talantīgiem jauniešiem no visas pasaules neatkarīgi no viņu finansiālajām iespējām. Šobrīd ir desmit UWC koledžas Lielbritānijā, Singapūrā, Kanādā, Dienvidāfrikā, ASV, Itālijā, Venecuēlā, Honkongā, Norvēģijā un Indijā, un tās veidotas, lai veicinātu starptautisku sapratni, mieru un taisnīgumu. UWC ir absolvējuši 26 000 jauniešu no visas pasaules, 41 jaunietis arī no Latvijas," informē UWC Latvijas Nacionālās komitejas darbiniece Ieva Fīrere.
"UWC skolas teicami sagatavo jauniešus tālākām mācībām augstskolās un veicina pasauli brīvu no aizspriedumiem," saka bijusī UWC studente Zane Linde.
Pieteikumā jānosūta biogrāfiskie dati CV formātā (jābūt iekļautai arī adresei un kontaktālrunim). Jānosūta eseja latviešu valodā "Kādu es redzu savu dzīvi pēc UWC absolvēšanas", viena krāsaina fotogrāfija (3x4 centimetri), iepriekšējā mācību gada un pusgada liecību kopijas. Jāpievieno: angļu valodas skolotāja ieteikuma vēstule, divas ieteikuma vēstules no ārpusskolas nodarbību vietām, vecāku vēstule, kas apliecina kandidāta izvēli piedalīties konkursā un uzvaras gadījumā mācības divus gadus ārpus Latvijas, kā arī divas aploksnes ar markām un atpakaļadresi.
Pieteikumi jāsūta līdz 20.februārim: "United World Colleges" Latvijas organizācija, SIA "Mecenāts", Starptautiskās izglītības centrs, K. Valdemāra ielā 5, 302. telpā, Rīgā, LV - 1010. Sīkāka informācija lasāma arī internetā (www. abc.lv/uwc; www.uwc.org).
Papildu informāciju var saņemt, rakstot uz e-pastu (uwc @tvnet.lv) vai zvanot darbdienu vakaros (no 18.00 līdz 21.00) Zanei Lindei pa mobilo tālruni 6701865.

Citu datumu laikraksti

  • Mīlestība dažādos laikos

    Vēsturi allaž ir veidojuši aktīvi un darbīgi cilvēki, un tiem blakus ir atradies partneris, kam bieži vien ir liela nozīme lēmumu pieņemšanā.Vēsturi...

  • Darbarīki sniega tīrīšanai

    Sinoptiķi solīja, ka šajā nedēļā sniegs nokusīs visā Latvijā. Tomēr Alūksnes un Gulbenes rajonā par tā trūkumu nevar sūdzēties, turklāt vakar atkal...

  • Šovā cīnīsies par balvu

    Pirmdien, 27. janvārī, LNT kanālā pulksten 22. 00 sāksies “Mūzikas video 2003” atklāšanas šovs, kurā piedalās desmit grupas, kas sacentīsies par...