Dod padomus jauniešiem

Alūksnes vidusskolas vācu valodas skolotāja Taisija Kļaviņa kopā ar izglītības iestādes jubileju šogad atzīmēs 40. darba gadu, kopš strādā vidusskolā.

Alūksnes vidusskolas vācu valodas skolotāja Taisija Kļaviņa kopā ar izglītības iestādes jubileju šogad atzīmēs 40. darba gadu, kopš strādā vidusskolā.
"Tagad strādāt skolā man ir vieglāk, jo esmu uzkrājusi lielu darba pieredzi. Darbs ar jauniešiem vienmēr ir interesants, tādēļ arī nejūtu savu gadu skaitu. Šķiet, ka esmu par 20 gadiem jaunāka, jo vienmēr ir jāizdzīvo jauniešu problēmas. Ir jāveic daudz individuāla darba, starpbrīžos vai pēc stundām aprunājoties ar skolēniem un dodot viņiem padomu.
Skolotāju kolektīvs ir draudzīgs. Lai arī nacionalitātes ir dažādas, mēs savā starpā saprotamies ļoti labi jebkurā valodā," atzīst skolotāja.
Viņa ir pārliecināta, ka skolā nevar strādāt, ja nemīl cilvēkus. "Skolotājam ir jāmīl visi - skolēni, darba kolēģi, administrācija. Pedagogam ir jābūt arī profesionālim savā jomā un jāzina, ko mācīt. Kad es eju uz stundu, man ir jāzina, ko es bērniem vēlos iemācīt. Arī skolēniem saku: ja jūs stundā neko neiemācījāties, es esmu slikti ar jums strādājusi, jo katrā stundā bērnam kaut kas ir jāapgūst," klāsta T.Kļaviņa.

Citu datumu laikraksti

  • Kļūdu labojums

    Laikraksta “Alūksnes Ziņas” 25.septembra numura īsziņā “Uzņēmumam nedzēš nodokļu parādu” ir neprecizitāte.Laikraksta "Alūksnes Ziņas" 25.septembra...

  • Iespējams, slēpj nelaimes gadījumus darbā

    Mālupes pagastā SIA “Sildgunda” kūdras ražošanas punktā traktorists, regulējot kustībā esošu transportiera lenti, guva smagu traumu.Mālupes pagastā...

  • Pirmo reizi iegūst “zaļo” sertifikātu

    Pededzes pagasta zemnieku saimniecība “Slobodka” nesen saņēma bioloģiskās saimniekošanas sertifikātu. Saimnieki Ņina un Guntis Koki cer, ka tas...