Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Domāju es domas dziļas…

Sakarā ar dzejnieka Eduarda Veidenbauma 140. dzimšanas dienas atceri tiek rīkots īso stāstu konkurss “Domāju es domas dziļas…”.

Sakarā ar dzejnieka Eduarda Veidenbauma 140. dzimšanas dienas atceri tiek rīkots īso stāstu konkurss "Domāju es domas dziļas…".
Darbs jāiesniedz mašīnrakstā vai datorsalikumā un nedrīkst būt garāks par četrām A4 formāta lappusēm. Stāsts nedrīkst būt iepriekš publicēts. Jāpievieno slēgta aploksne ar devīzi, kurā norādīts autora vārds, uzvārds, vecums, adrese un tālruņa numurs. Darbi jāiesūta līdz 1.septembri kultūras biedrībai Cēsīs, Vaļņu ielā 12a. Darbi, kas neatbildīs īso stāstu žanram un pārsniegs noteikto lappušu skaitu, netiks vērtēti.
Pēc konkursa noslēguma iesniegtie darbi tiks apkopoti brošūrā, ko varēs iegādāties tikai konkursa dalībnieki. Tālruņi informācijai 4127178, 29392975.

Citu datumu laikraksti

  • Lai bērni pasaulē un Latvijā neciestu badu!

    Svētdien, 13.maijā, Apvienoto Nāciju Pasaules Pārtikas programma sadarbībā ar starptautisko kurjerpasta kompāniju TNT aicina simtiem tūkstošu cilvēku...

  • Apdraud kartupeļu gaišā gredzenpuve

    Pēdējos gados starp aktuālākajām problēmām kartupeļu audzētājiem ir kartupeļu gaišā gredzenpuve.Pēdējos gados starp aktuālākajām problēmām kartupeļu...

  • Zināmi konkursa uzvarētāji

    ES krustvārdu mīklu konkurss, veltīts Romas līgumu 50.gadadienas atzīmēšanai Latvijā, ir beidzies.ES krustvārdu mīklu konkurss, veltīts Romas līgumu...