Domē strādā vēl viena projektu vadītāja

Alūksnes pilsētas domē nesen darbu ir sākusi projektu vadītāja Inese Dauškane. Viņas pienākumos ietilpst arī darbs kā tūrisma darba organizatorei.

Alūksnes pilsētas domē nesen darbu ir sākusi projektu vadītāja Inese Dauškane. Viņas pienākumos ietilpst arī darbs kā tūrisma darba organizatorei. Tāpēc tagad Alūksnes domē strādā divas projektu vadītājas.
Alūksnes domē I.Dauškane strādā trīs nedēļas. Attīstības nodaļas vadītājs Jānis Cīmiņš uzsver, ka I.Dauškane pašlaik ir pieņemta darbā uz pārbaudes laiku - trim mēnešiem.
"Amata apraksts jaunajai darbiniecei tika izveidots no divu speciālistu darba pienākumiem - projektu vadītāja un tūrisma darba organizatora. Tas darīts, lai taupītu domes budžeta līdzekļus un divu jaunu darbinieku vietā nodarbinātu vienu. Tāpēc domē netiks pieņemts darbā tūrisma darba organizators, kā tas bija plānots. Pašlaik viņai ir jāpilda visi uzdevumi, ko norāda, un jāvāc informācija projektu sagatavošanai," stāsta J.Cīmiņš.
I.Dauškane ir 24 gadus veca alūksniete, kurai ir bakalaura grāds tūrisma un viesnīcu vadībā, bet maģistra grāds iegūts Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē par tirgvedības pētīšanu. Izvērtējot pozitīvās un negatīvās iezīmes katrā pilsētā - Alūksnē un Rīgā, I.Dauškane pēc studijām tomēr nolēma atgriezties Alūksnē.
"Man patīk Alūksne kā pilsēta un tās vide. Protams, te ir arī mani ģimenes locekļi un draugi. Arī Rīgā man ir draugi, bet tur pietrūkst personiskās attieksmes un bieži vien daudziem ir vienalga, kā tev klājas, jo katrs ir aizņemts ar savām problēmām," saka I.Dauškane.
Pirmajās darba nedēļās viņa ir bijusi jau trijos komandējumos.
"Kopīgi ar Veru pilsētu Igaunijā vēlamies īstenot projektu, lai izveidotu sabiedriskā transporta maršrutu starp Alūksni un Veriem, tādēļ viens komandējums bija saistīts ar to. Pašlaik jau sākam gatavoties Alūksnes dalībai starptautiskajā tūrisma gadatirgū "Balttour 2006"," saka I.Dauškane.
Viņa domā, ka Alūksnē tūrisms ir ļoti perspektīva nozare. "Pilsētā ir skaists ezers, kas, manuprāt, pašlaik vēl nav pietiekami izmantots, lai piesaistītu tūristus. Uzskatu, ka Alūksnei ir vajadzīgs savs simbols, kura vārdu izdzirdot, ikvienam būtu skaidrs, ka tas saistās ar Alūksni. Vēl neesmu izpētījusi, kas tieši tas varētu būt. Pašlaik pilsētā primārs ir tūrisms, arī Pilssalas tilta remonts, ko arī iecerēts īstenot par projekta līdzekļiem. Būtu labi, ja ar projektiem izdotos piesaistīt līdzekļus un remontēt Alūksnes ielas," uzsver I.Dauškane.

Citu datumu laikraksti