Dosies uz sacensībām

Pieci Alūksnes kinologi rīt, 9.novembrī, dosies uz Smilteni, lai piedalītos Latvijas čempionātā suņu nacionālajā daudzcīņā un vienlaikus arī Smiltenes kausa izcīņā.

Pieci Alūksnes kinologi rīt, 9.novembrī, dosies uz Smilteni, lai piedalītos Latvijas čempionātā suņu nacionālajā daudzcīņā un vienlaikus arī Smiltenes kausa izcīņā.
"Turp brauks Ingvars Šnikvalds ar vācu aitu sugas suni Liliju, Raitis Nikolajevs ar vācu aitu suni Molliju, Arita Auziņa ar dobermani Remi, Arnis Bērtiņš ar dobermani Remo un Jānis Sahņenko ar Lakī, kas ir rotveilera un vācu aitu sugas suņa krustojums. Jānim ar Lakī šīs būs pirmās sacensības. Arī Invagrs pirmo reizi piedalīsies sacensībās ar Liliju. Viņa līdzšinējais vācu aitu suns Denārs - vairākkārtējais Latvijas čempions un Rīgas domes priekšsēdētāja kausa ieguvējs - ir nopelnījis "pensijas maizi" un sacensībās vairs nepiedalīsies," stāsta sabiedriskās organizācijas "Remis" direktors Agris Naglis.
Viņš norāda, ka ir grūti prognozēt rezultātus. "Šī sezona mūsu kinologiem ir bijusi neveiksmīga, jo saistībā ar dzīvnieku trakumsērgu daudzviet Latvijā bija izsludināta karantīna. Līdz ar to šosezon Latvijā organizēja maz kinologu sacensību. Alūksnes kinologi piedalījās tikai divās sacensībās pirmajā pusgadā, tādēļ ir grūti spriest par rezultātiem, lai gan intensīvi trenējamies," saka A.Naglis.
Alūksnes kinologi šoruden viesojās daudzās Alūksnes rajona izglītības iestādēs un uzstājās ar suņu paraugdemonstrējumiem. "12.novembrī gatavojamies doties uz Alūksnes rajona vakara un maiņu neklātienes skolu, kur arī rādīsim suņu paraugdemonstrējumus," stāsta A.Naglis.
Latvijas čempionāta sacensībās paredzētas individuālas un komandu sacensības, bet Smiltenes kausa izcīņā - tikai individuāli starti. "Cerams, ka pārvedīsim mājās kādu medaļu. Ja karantīnas ierobežojumi būs beigušies un Smiltenē uzrādīsim labus rezultātus, varbūt šogad vēl pagūsim noorganizēt kinologu sacensības Alūksnē," atklāj A.Naglis.

Citu datumu laikraksti