Droši ļauties kaislībai

Aptiekās ir plašs kontracepcijas līdzekļu klāsts, tomēr lielāko daļu no tiem var iegādāties,tikai uzrādot recepti.

Aptiekās ir plašs kontracepcijas līdzekļu klāsts, tomēr lielāko daļu no tiem var iegādāties,tikai uzrādot recepti. Bez tām var iegādāties avārijas kontracepciju, prezervatīvus un dažādas želejas un krēmus, kas nodrošina to, lai izpaliktu nevēlama grūtniecība.
- “Pharmatex” ražo dozētos vaginālos krēmus. Tie nomāks spermatozoīdu darbību un nodrošinās antiseptisku darbību. Preparāts jālieto sistemātiski pirms katra dzimumakta neatkarīgi no menestruālā cikla. Ja dzimumaktu atkārto, preparāts jāievada pirms katras mīlēšanās. Krēmu ievada dziļi makstī guļus stāvoklī ar dozatora palīdzību. Aizsargājošais efekts sākas nekavējoties un ilgst vismaz 10 stundas. Cena - 3,65 lati (iepakojumā ir sešas devas).
- Ieteicams arī “Pharmatexa” vaginālais krēms, tikai nedozēts. Tas nozīmē, ka iepakojumā ir krēma tūbiņa ar mēraplikatoru. Tad nu pirms katras mīlēšanās pašam gluži kā šļircē nākas ievadīt krēmu un ķerties pie lietas. Maksā 3,77 latus.
- Vaginālās svecītes ievada piecas minūtes pirms dzimumakta, un to aizsargājošais efekts ilgst četras stundas. 10 svecītes maksās 4,21 latu. Nevienam no šiem izstrādājumiem nav kontrindikāciju, tas neiekļūst asinīs un mātes pienā, un atšķirībā no hormonālās kontracepcijas tā nepaaugstina asinsvadu patoloģiju veidošanās risku.
- “Pharmatex” tamponiem (sūklīšiem). ir nekavējoša aizsardzība, kas ilgst 24 stundu garumā. Šajā laikā var būt atkārtoti dzimumakti, tomēr pēc diennakts jāatceras, ka sūklītis ir arī jāizņem. Divu sūklīšu iepakojums maksās 3,52 latus.
- “Pharmatex” vaginālās tabletes jāievada astoņas līdz desmit minūtes pirms dzimumakta. Tableti vispirms samitrina ar ūdeni un ievada guļus stāvoklī. Tās aizsardzība ilgst trīs stundas. 12 tabletes maksās 2,69 latus.
- Ja izvēlēta šāda kontracepcija, tad neiztikt bez putojošajām “Pharmatex” ziepēm ar lavandas eļļu, kas nodrošinās, lai nezustu ar krēmu saņemtās aktīvās vielas un drošība. Cena 1,92 lati.

Citu datumu laikraksti

  • Rajonā joprojām trūkst zobārstu

    Alūksnes rajonā joprojām aktuāla problēma ir zobārstu trūkums.Alūksnes rajonā joprojām aktuāla problēma ir zobārstu trūkums. Ar “Alūksnes Ziņu”...

  • Finišē kalnu velosipēdisti

    Pie Alūksnes ezera, Tempļakalna pakājē sestdien, 18.oktobrī, uz atklātā Alūksnes rajona čempionāta noslēguma sacensībām pulcējās 66 kalnu...

  • Vai tas ko mainīs?

    Aizliegts auglis vienmēr ir saldāks. Diemžēl tas ir neapgāžams fakts. Jo vairāk tev atkārtos, ka nedrīkst TO un TO, notiek gluži pretēji - roka...