Dvīņiem var būt sarežģījumi privātajā dzīvē

AUNS. Nespēsiet pieņemt kāda cita cilvēka domas, tikai necentieties izskaidroties. Mēģiniet uz notiekošo raudzīties samērā vēsi un mierīgi.

AUNS. Nespēsiet pieņemt kāda cita cilvēka domas, tikai necentieties izskaidroties. Mēģiniet uz notiekošo raudzīties samērā vēsi un mierīgi.
VĒRSIS. Būsiet lielas izvēles priekšā, taču, pirms pieņemiet galīgo lēmumu, pakonsultējieties ar pieredzējušu konsultantu. Pēcpusdienā tiksieties ar sen neredzētiem draugiem.
DVĪŅI. Būs nedaudz saspringtas attiecības darbā. Arī privātajā dzīvē iespējami sarežģījumi un nelieli konflikti. Ja saskarsieties ar kādu šķērsli, neatmetiet visam ar roku.
VĒZIS. Nav ieteicami tāli braucieni, ceļojumi. Iespējamas nesaskaņas un domstarpības ar valsts varas iestādēm. Neesiet paviršs, kārtīgi dariet savus darbus un ievērojiet precizitāti.
LAUVA. Kādam būs jāsašaurina iegribas, jo diemžēl naudas maciņš būs kļuvis pavisam plāns. Nav ieteicami starpnieku pakalpojumi, uz citu dienu jāatliek arī svarīgu darījumu kārtošana.
JAUNAVA. Apgūstiet jaunas zinības, atrodiet sev jaunu vaļasprieku. Ja kāds jums kaut ko jaunu izklāsta, esiet uzmanīgs ar šīm ziņām, nestāstiet tālāk, jo daļa var būt nepatiesa. Neesiet tik kritisks pret kolēģiem.
SVARI. Klausiet sirdsbalsij, dariet visu saskaņā ar iekšējām jūtām. Gaidāms liels emociju vilnis, dažubrīd priecīgs lēkāsiet uz vienas kājas, bet citā brīdī liksies, ka viss apkārt notiekošais krīt uz nerviem.
SKORPIONS. Ļoti vēlēsieties sasniegt savu mērķi. Ne īpaši labi sapratīsieties ar darba devēju. Netērējiet naudu izpriecām, vēlāk var nākties to nožēlot.
STRĒLNIEKS. Neuzspiediet apkārtējiem savus uzskatus, respektējiet arī citu viedokli. Varbūt vairāk laika vajadzētu veltīt tuviniekiem, izrunājiet visus sasāpējušos jautājumus.
MEŽĀZIS. Piemērots laiks dažādu tikšanos rīkošanai, varat organizēt pasākumus, izstādes, tikties ar masu saziņas līdzekļiem. Kāds iepazīsies ar jauku un simpātisku būtni.
ŪDENSVĪRS. Kāds atklās sevī telepātiskas spējas un daudz laika pavadīs pārdomās par mistisko pasauli. Iespējams, kāds cits nolems apmeklēt gaišreģi, lai izzinātu turpmāko notikumu gaitu.
ZIVIS. Ja mājās būs saspringta situācija, tas noteikti ietekmēs jūsu rīcību jebkurā atrašanās vietā. Mēģiniet koncentrēties tiešajiem pienākumiem, neļaujiet emociju uzplūdiem traucēt jūsu karjeru.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Dārza darbi jūnija otrajā pusē

    Mitruma apstākļi labi, dažviet pēc pērkona negaisa arī pārmitrs, vislabākie apstākļi nezāļu attīstībai, vēl pēdējais piegājiens to apkarošanai,...

  • Lauksaimniekiem - izdevīgāki kredīti

    Lauksaimnieki joprojām var pietiekties divās kreditēšanas programmās ar zemākām procentu likmēm - Lauksaimniecības ilgtermiņa investīciju...

  • Senču optimisms palīdz uzvarēt pārbaudījumus

    Mālupiete Ināra Garā it nemaz neatgādina rūpju nomāktu sievieti, lai gan pārbaudījumu dzīvē droši vien bijis vairāk nekā citiem.Mālupiete Ināra Garā...