Dziedās “Bērnu Eirovīzijas” finālā

Alūksniete Kristīne Zaharova ir starp tiem desmit Latvijas dziedātājiem, kas iekļuvuši festivāla "Bērnu Eirovīzija 2004" finālā - Latvijas nacionālajā atlasē.

Alūksniete Kristīne Zaharova ir starp tiem desmit Latvijas dziedātājiem, kas iekļuvuši festivāla "Bērnu Eirovīzija 2004" finālā - Latvijas nacionālajā atlasē.
"Bērnu Eirovīzija" Latvijā notiek otro gadu. Tajā var piedalīties dalībnieki, kas nav vecāki par 16 gadiem. "Šogad vēl iekļaujos konkursa noteiktajā vecumā, tāpēc nolēmu piedalīties. Latvijas Televīzijā iesniedzu pašas sacerētu dziesmu "Pārdomas". Dziesmai esmu arī melodijas autore. Žūrija pēc dalībnieku iesniegto dziesmu noklausīšanās izvirzīja mani finālam," stāsta K.Zaharova. Viņa atzīst, ka bijusi patīkami pārsteigta par iekļūšanu finālā. Tagad līdz septembrim ir jāuzfilmē dziesmas videoklips. Šajā darbā K.Zaharovai palīdzēs viņas vokālā pedagoģe Sigita Taivāne.
"Izveidot videoklipu finansiāli palīdzēs Latvijas Televīzija, bet dziesmas ieraksts skaņu studijā dalībniekiem ir jāveic pašiem. Pašlaik man vēl nav ieceru, kā veidot videoklipu, bet kopā ar skolotāju jau domājam par fona dziedātāju izvēli," saka K.Zaharova. "Vienaudžiem iesaku noteikti pamēģināt startēt ar pašu sacerētām dziesmām latviešu valodā," mudina Kristīne.
25.septembrī Latvijas televīzijā tiešraidē varēs vērot "Bērnu Eirovīzijas 2004" Latvijas nacionālo atlasi un balsot par savu simpātiju. K.Zaharova tajā pārstāvēs Alūksni.

Citu datumu laikraksti

  • Iepazīstas ar draudzes darbu Vācijā

    Alūksniete Santa Stopniece atvaļinājumu pavadīja Vācijā, viesojoties pie Villihas evaņģēliskās Emmaus draudzes locekļiem. Viņa atzīst, ka ir...

  • Pagastā izvieto informatīvās norādes

    Mārkalnes pagastā šonedēļ izliek informatīvās norādes, kas apzīmēs pagasta iestāžu un nozīmīgāko objektu - arheoloģijas pieminekļu, senkapu,...

  • Aicina pieteikties tirgotājus

    Pasaules čempionāta ūdens motosportā rīkotāji aicina pārtikas tirdzniecības uzņēmumus, kas 17. un 18.jūlijā vēlas tirgoties sacensību norises laikā,...