Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dziedās pilsētas jubilejai un sievietēm

Šodien, 8.martā, pulksten 19.00 Apes tautas namā pavasarim un Sieviešu dienai skanēs vokālo ansambļu un jaukto koru koncerts.

Šodien, 8.martā, pulksten 19.00 Apes tautas namā pavasarim un Sieviešu dienai skanēs vokālo ansambļu un jaukto koru koncerts.
Sandra Oto vada vecākās paaudzes sieviešu ansambli "Dziesmas mūžs", tautas nama sieviešu ansambli, meiteņu ansambli "Atspulgs" un jaukto kori "Ape".
"Pie mums atbrauks ciemiņi - kora "Sonus" dziedātāji no Alūksnes. Esam kopā mēģinājuši dziesmu svētku repertuāra dziesmas, un tagad klausītāji varēs vērtēt to skanējumu. Dziedās arī katrs kolektīvs atsevišķi. Koncertu sāks ansambļi ar melodijām pilsētai, pavasarim un mīlestībai, bet to noslēgs koru priekšnesumi no svētku programmas," informē S.Oto.
Kora "Sonus" diriģente Ināra Kravale norāda, ka tas būs ieskaņu koncerts Apes 75 gadu jubilejai un dziesmu svētkiem. S.Oto atklāj, ka pilsētas svētkiem ir iecerēts arī bērnu dziesmu koncerts. ""Atspulga" meitenes ir sagatavojušas Imanta Kalniņa dziesmas, ar ko vakar piedalījās konkursa "Jaunās zvaigznes" pirmajā kārtā. Droši vien ir dzirdēta dziesma "Saule un mēness", ko izpildīja Ilva Karro. "Jautro danci" dziedāja Sandra Zeltiņa, viņai ir tikai septiņi gadi. Santa Sāre konkursā izpildīja "Es gribu kļūt par roku lēnu", bet pavisam tajā bija septiņu mūsu meiteņu priekšnesumi. Tos dzirdēs arī koncerta apmeklētāji," stāsta S.Oto. Sieviešu ansambļu repertuārā ir dziesmas par pilsētu un Dzimteni.
Protams, 8.martā ne tikai koncerts, bet arī īpaši veltījumi ir paredzēti sievietēm. I.Kravale norāda, ka tie būs pārsteigumi dziesmā.

Citu datumu laikraksti