Dzīve bez problēmām

Aleksandra Svijaša jaunā grāmata “Risinām problēmas” ir šobrīd vispilnīgākais tās metodikas variants, kura jau ieguvusi nosaukumu “Karmiskās mijiedarbības vispārīgā teorija”.

Aleksandra Svijaša jaunā grāmata "Risinām problēmas" ir šobrīd vispilnīgākais tās metodikas variants, kura jau ieguvusi nosaukumu "Karmiskās mijiedarbības vispārīgā teorija".
Triloģijas pēdējās daļas galvenais temats - personiskās dzīves notikumu veidošanas metodika. Te aprakstītā tehnoloģija katram ļaus sasniegt vajadzīgos mērķus ar neizpaustās pasaules spēku palīdzību, uzzināt, kā veidojamas attiecības ar šiem spēkiem.
Grāmatā aprakstītās metodikas pirmo treniņu mērķis ir attīstīt prasmi apturēt savu domu plūsmu - kaut vai uz dažām minūtēm, vērsties pie zemapziņas (vai egregora*) un saņemt atbildes uz izvirzītajiem jautājumiem - ko tad īsti jūs šajā dzīvē gribat? Virkne tālāk norādīto paņēmienu palīdzēs nosprausto mērķi sasniegt ar minimālu piepūli. Šie paņēmieni attieksies uz jūsu attiecībām mājās, darbā, ar mīļoto cilvēku un tā tālāk.
Lai panāktu efektīvāku sadarbību ar smalko pasauli, jāmācās pastiprināt savu enerģētiku. Autors izklāsta dažus paņēmienus un vingrinājumus, kas palīdzēs uzlabot veselību un nostiprināt draudzību ar egregoru.
Parasti cilvēki uztver mūs tādus, kādi mēs esam paši savā uztverē. Tāpēc vajadzētu objektīvi izvērtēt labās īpašības un sasniegumus, un censties radīt un uzturēt tāda cilvēka imidžu, par kādu jūs pats gribētu kļūt. Ja gribat kļūt bagāts - jūtieties bagāts! Domājiet, elpojiet, staigājiet, izskatieties kā bagāts un veiksmīgs cilvēks (izņemot naudas tērēšanu, jo tās pagaidām gluži vienkārši nav). Ja spēsit šo lomu spēlēt pietiekami dabiski un ilgi, nauda uzradīsies.
Gandrīz ikviens periodiski izjūt diskomfortu tāpēc, ka viņam nav pietiekami daudz naudas. Tā kā ikviens pats veidojam savas dzīves notikumus, vispirms jānoskaidro, cik augsts ir jūsu uzkrāto negatīvo pārdzīvojumu līmenis, kādas jūsu pašu idealizācijas un iekšējās pārliecības var bloķēt iespēju kļūt kaut mazliet turīgākam. Tikpat nozīmīgs ir vēl viens naudas trūkuma cēlonis - paskatieties, cik daudz naudas jums ir prātā. Ja vēlaties, lai naudas egregors pievērš jums uzmanību un ir vēlīgs, varat, piemēram, katru dienu saskaitīt, cik daudz naudas jums jau ir un cik vēl jānopelna, lai sasniegtu konkrēto mērķi. Skatieties visapkārt un meklējiet iespēju, kā varētu nopelnīt naudu un ātrāk piepildīt savu vēlēšanos.
Grāmatas noslēgumā autors vēlreiz atgādina, ka vajadzību apmierināšanas ātrums ir atkarīgs no izstaroto pozitīvo vēlmju enerģijas daudzuma un aicina: "Attīstiet savu iekšējo enerģētiku!"
*egregors - objekts, kas pastāvīgi attīstās "smalkajā pasaulē". Tas ir saistīts ar noteiktu cilvēku grupu vai noteiktu ideju. Egregors izveidojas tad, kad kāda cilvēku grupa sāk domāt vienādi.

Citu datumu laikraksti

  • Rīko Cepuru balli

    Veclaicenes pamatskolas skolēni un skolotāji šonedēļ rīkoja Cepuru balli “Kā tik visa tai cepurē nav”.Veclaicenes pamatskolas skolēni un skolotāji...

  • Noslēdzies rajona padomes rīkotais konkurss

    Ir apstiprināti Alūksnes rajona padomes pašvaldību kultūras projektu konkursa rezultāti, sadalot rajona padomes līdzfinansējumu 2000 latu apmērā.Ir...

  • Atzīmē desmit gadu jubileju

    Šodien Kolberģa tautas namā notiks vidējās paaudzes deju kopas “Kolberģis” desmit gadu jubilejas koncerts.Šodien Kolberģa tautas namā notiks vidējās...