Džudisti no Francijas atgriežas ar piecām medaļām

Jūnija vidū Alūksnes džudisti piedalījās starptautiskā džudo turnīrā Francijā, Sarrebourgā, kas atrodas netālu no Parīzes. Šajā sezonā tās bija pēdējās sacensības.

Jūnija vidū Alūksnes džudisti piedalījās starptautiskā džudo turnīrā Francijā, Sarrebourgā, kas atrodas netālu no Parīzes. Šajā sezonā tās bija pēdējās sacensības.
"No Alūksnes tajās startēja tikai septiņi sportisti, bet no tiem pieci atgriezās ar medaļām. Tas ir labs sasniegums. Diemžēl kandidātu uz šīm sacensībām bija daudz, taču devīto klašu audzēkņiem šajā laikā bija izlaidums," stāsta džudo treneris Aivars Mālnieks.
Savā vecuma grupā Maksims Zevakins (38 kilogrami) izcīnīja 2.vietu, Kristers Kovgers (42 kg) - 3.vietu, Artūrs Mālnieks (46 kg) - 1.vietu, Niks Lemeševskis (55 kg) - 1.vietu un visjaunākajā grupā Elvis Kopmanis (46 kg) - 2.vietu. Treneris atzinīgi vērtē arī Andra Junkura un Dina Bērzkalna sniegumu.
Startējām ne tikai individuālā, bet arī komandu cīņā. "Uz Franciju devāmies kopā ar Ādažu klubu, kas daudz kuplākā skaitā nekā mēs apvienotajā komandā pārstāvējām Latviju," uzsver A.Mālnieks. Komandu vērtējumā šajā turnīrā, kur bija pārstāvētas astoņas valstis, Latvija ierindojās pirmajā vietā. "Konkurence bija liela, jo, piemēram, Franciju pārstāvēja daudz komandu. Sacensību organizācija bija augsta, bērniem bija arī daudz ekskursiju," apgalvo treneris.
Augustā pēc brīvdienām atsāksies treniņi. "Ar 9.augustu divas nedēļas Alūksnē būs dienas nometne. Finansējumu mums nepiešķīra, tāpēc atradām citu risinājumu - rīkosim dienas nometni. Tajā piedalīsies arī viesklubi," saka A.Mālnieks. Patlaban Alūksnē ar džudo nodarbojas apmēram 120 skolēnu, rudenī uzņems jaunus dalībniekus.

Citu datumu laikraksti

  • Dārza darbi jūnija otrajā pusē

    Mitruma apstākļi labi, dažviet pēc pērkona negaisa arī pārmitrs, vislabākie apstākļi nezāļu attīstībai, vēl pēdējais piegājiens to apkarošanai,...

  • Lauksaimniekiem - izdevīgāki kredīti

    Lauksaimnieki joprojām var pietiekties divās kreditēšanas programmās ar zemākām procentu likmēm - Lauksaimniecības ilgtermiņa investīciju...

  • Senču optimisms palīdz uzvarēt pārbaudījumus

    Mālupiete Ināra Garā it nemaz neatgādina rūpju nomāktu sievieti, lai gan pārbaudījumu dzīvē droši vien bijis vairāk nekā citiem.Mālupiete Ināra Garā...