Ekonomikas ministrija izveidojusi interneta portālu uzņēmējiem

Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Mazo un vidējo uzņēmumu un amatniecības padomi izveidojusi interneta portālu uzņēmējiem - Komercdarbības uzsācēju un komersantu interneta portālu (www.mazaisbizness.lv) .

Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Mazo un vidējo uzņēmumu un amatniecības padomi izveidojusi interneta portālu uzņēmējiem - Komercdarbības uzsācēju un komersantu interneta portālu (www.mazaisbizness.lv) .
Portāls sniegs praktisku informāciju cilvēkiem, kas vēlas uzsākt komercdarbību, kā arī mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, to darbības attīstīšanai un pilnveidošanai.
Portāls tapis Ekonomikas ministrijas realizētās Mazo un vidējo uzņēmumu attīstības programmā 2004. līdz 2006. gadam.
Portāls idejiski sadalīts divos informācijas blokos - plašā teorētiskajā materiālā un aktuālajā, mainīgajā informācijā. Teorētiskajā blokā iekļautas tādas sadaļas kā biznesa ideja, biznesa plāns, finanses, likumdošana, uzņēmuma reģistrācija, kas atspoguļo biznesa uzsākšanas procesus, piemēram, aprakstīta kārtība, kādā jāreģistrē uzņēmums, kādas uzņēmējdarbības formas pastāv mūsu valstī un kura no tām izdevīgāka dažādos gadījumos. Aktuālās informācijas bloka mērķis ir informēt uzņēmējus par jaunumiem biznesā un valsts ekonomikā, dažādām konferencēm, semināriem, apmācībām, aktuālajām problēmām. Šajā blokā portāla lietotājiem piedāvāti risinājumi, kā arī dota iespēja savstarpējām diskusijām un iespēja saņemt speciālistu atbildes uz jautājumiem.
Jaunais portāls topošajiem komersantiem un citiem interesentiem būs pieejams arī apmeklējot jau pazīstamo "JCI Latvia" veidoto un uzturēto portālu "www.savsbizness.lv", kas no 2004.gada 10.decembra integrēts jaunizveidotajā portālā. Visi reģistrētie "www.savsbizness.lv" pastāvīgie apmeklētāji jauno portālu varēs izmantot, lietojot līdz šim izmantotās paroles.
Plašāku informāciju par portālu varat iegūt pie MVUAP sekretariāta vadītājas Līgas Niedrītes (tālrunis 7013232) un JCI Latvia Biznesa komisijas vadītāja Agņa Apermaņa (tālrunis 9403925).
Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļa

Citu datumu laikraksti

  • Norvēģu jaunieši atved dāvanas

    Norvēģu un igauņu jauniešu grupa četras dienas - no 11. līdz 16.decembrim - iesaistījās kopējā projekta pasākumos Alūksnē.Norvēģu un igauņu jauniešu...

  • Palīdz viens otram

    Pededzes pagastā ceturto gadu rīko labdarības akciju “Palīdzēsim viens otram!”. Tās laikā pagasta iedzīvotāji ir aicināti ziedot mantas, apģērbus, ko...

  • Aicina uz tikšanos

    Katru gadu īsi pirms Ziemassvētkiem kādā rajona pirmsskolas izglītības iestādē tiekas pensionētie pirmsskolas iestāžu darbinieki.Katru gadu īsi pirms...