Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Elektropreču veikalu iekārto jaunās telpās

Vakar Alūksnē SIA "SDA" elektropreču veikalu atvēra jaunās telpās Pils ielā 64. Līdz ar paplašināšanos uzņēmums pilsētas iedzīvotājiem ir devis trīs darba vietas.

Vakar Alūksnē SIA "SDA" elektropreču veikalu atvēra jaunās telpās Pils ielā 64. Līdz ar paplašināšanos uzņēmums pilsētas iedzīvotājiem ir devis trīs darba vietas.
"Gribējām pilsētā iegādāties īpašumu, tādēļ nopirkām ēku Pils ielā 64. Secinājām, ka tas būs izdevīgāk, nekā maksāt īri par telpām. Tagad jaunajās telpās atrodas sadzīves tehnikas veikals, kas agrāk bija Pils ielā 27," stāsta SIA "SDA" īpašnieks Dzintars Adlers. Viņš norāda, ka jaunajā veikalā būs plašāks preču sortiments nekā līdz šim.
"Vēlamies, lai alūksniešiem pēc elektroprecēm nav jādodas uz kaimiņrajoniem vai Rīgu, jo to var izdarīt tepat ar labām līzinga iespējām un pat zemākām cenām. Tagad veikalā varēs iegādāties arī datortehniku un iebūvējamo tehniku, līdz šim to nepiedāvājām.
Daudzi iedzīvotāji remontē dzīvokļus un pērk jaunas mēbeles. Iegādājoties iebūvējamo tehniku, cilvēkam nav jādomā, kur preci novietot, jo to veiksmīgi var iebūvēt mēbelēs. Mūsu darbinieki tehniku arī montēs, pieslēgs un pārbaudīs.
Ja klientam nav nekādu parādsaistību un ir regulāri ienākumi, tad, iegādājoties preci, pirmā iemaksa nemaz nav jāveic," saka Dz. Adlers.
Viņš akcentē, ka pircējiem piedāvā firmu "LG" un "Samsung" produkciju, kas precēm dod trīs gadu garantiju.
"Pircējiem tas ir būtiski. Plašākā sortimentā piedāvāsim arī mobilos telefonus un satelīttehniku. Esam pateicīgi klientiem, kas mums uzticas, tādēļ strādājam tā, lai viņiem būtu ērtāk," klāsta Dz. Adlers.
Viņš uzsver, ka, iestājoties siltākam laikam, uzņēmums sakops arī iegādātās ēkas fasādi.
SIA "SDA" Alūksnē ir no 1996.gada. Uzņēmumam ir sešas tirdzniecības vietas Alūksnē, Gulbenē un Balvos.

Citu datumu laikraksti

  • Jādzied, kad ir priecīgi, skumji vai bailes

    Pēc vairāk nekā pusotru stundu ilguša koncerta mazpilsētas kultūras centrā Marija joprojām ir moža.Pēc vairāk nekā pusotru stundu ilguša koncerta...

  • Gudrs kā Podnieka suns

    Alūksnes un Gulbenes fotocentra īpašnieks Jānis Podnieks apgalvo, ka sešdesmito gadu vidū Liepnas pusē šis teiciens bija daudzu mutēs, "pielipa"...

  • Pāreja uz D vitamīnu un... ozonu

    Vasaras laiku, pabīdot pulksteņa rādītājus stundu uz priekšu, pirmoreiz – Pirmā pasaules kara sākumā – noteica Vācija, Lielbritānija, Īrija un...