Erudītu nedēļa Gaujienā

Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolā beigusies kluba “Māja” vienības “Kāpnes” rīkotā Erudītu nedēļa 9. līdz 12.klasēm, tā atzīmējot savas vienības deviņu gadu pastāvēšanu.

Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolā beigusies kluba "Māja" vienības "Kāpnes" rīkotā Erudītu nedēļa 9. līdz 12.klasēm, tā atzīmējot savas vienības deviņu gadu pastāvēšanu.
Šīs nedēļas mērķis bija pievērst jauniešu uzmanību Eiropas Savienībai un klubam "Māja" - jaunatne vienotai Eiropai.
Kā pastāstīja vienības "Kāpnes" vadītājs Andris Kļavs, nedēļas garumā kluba "Māja" vienības dalībnieki kopā ar citiem klasesbiedriem meklēja atbildes uz jautājumiem, tās apkopoja, noformēja. Skolas darba līnijā ar balvām tika sumināti veiksmīgākie no kluba "Māja" - 10.klase; viņiem sekoja 9.klase.
Savukārt vienības dalībnieki pulcējās uz nelielu saviesīgu tējas pēcpusdienu - tā atzīmējot deviņu gadu pastāvēšanu: ar atjautības uzdevumiem, deviņām svecītēm kliņģerī un vēlmi darboties.
Darbošanās turpinās - sadarbībā ar draudzības skolu - Lizuma vidusskolu - mūsu skolas erudīti paralēli piedalās otrajā Erudītu konkursā "Ziemeļeiropas pērles", tā notiek divās kārtās neklātienē. Marta beigās abas skolas tiksies klātienē - Lizuma vidusskolā.
Jāpiezīmē, ka skolēni piedalās arī eseju konkursā "Eiropa skolā".
Andrejs Puļļa Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolā

Citu datumu laikraksti

  • Plāno atcelt ienākumu nodokļa maksāšanu

    Paredzams, ka meža īpašniekiem vairs nebūs jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis par to īpašumā esošā meža pārdošanu izciršanai un darījumiem ar tajā...

  • Mācības pielāgos reālās dzīves prasībām

    Nākamajā mācību gadā būs izmaiņas pamatizglītības mācību saturā.Nākamajā mācību gadā būs izmaiņas pamatizglītības mācību saturā. Notiks pārmaiņas...

  • Nedēļas nogalē kļūs aukstāks

    Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūra sola, ka nedēļas nogalē kļūs aukstāks. Gaisa temperatūra sestdienas un svētdienas naktī būs no...