Es esmu viens tāds!

Igauņu ekstrasenss: “Cilvēkam jādzīvo saskaņā ar varas vertikāli!”.

Igauņu ekstrasenss: "Cilvēkam jādzīvo saskaņā ar varas vertikāli!"
Izlasot Vitālija Lavrušas reklāmu, katrs jūtas intriģēts vai sasmīdināts, viss atkarīgs no ticēšanas maģiskajam un dzīves uztveres no optimista vai pesimista pozīcijām. Spriediet paši! V.Lavruša, kā sludina pats, esot Igaunijas galvenais ekstrasenss, maģisko zinātņu kandidāts (tātad burvis) hipnougunspsihoterapeits. Turklāt viņš pieņem un ārstē pacientus ar visām iespējamajām saslimšanām. Un arī tas vēl nav viss. Viņš spēj to, ko daudzi citi dziednieki, un arī to, ko citi nespēj, proti, - palielināt krūtis! Lai iepazītos ar V.Lavrušu, aicinājām viņu uz sarunu.
Jūsu mājas ir Igaunijā?
Jā, es dzīvoju Tallinā. Taču pēc tautības esmu ukrainis, esmu Ukrainas dēls.
Jūs piedāvājat universālu pakalpojumu, ārstējot dažādas kaites. Varot pat palielināt sievietei krūtis?
Es esmu viens tāds. Vienīgais! Esmu Vitālijs Lavruša. Pie manis ārstējas izcilas personības, izcili sabiedriskie darbinieki un vienkārši ļaudis. Es nevienu nešķiroju. Lepojos ar to, ka man izdodas izārstēt pacientiem pat audzējus. Viens mans pacients pēc izārstēšanas pateicībā man uzdāvināja auto. Par ārstēšanu. Kur vēl jūs kaut ko tādu esat dzirdējuši?
Kāpēc cilvēki slimo, ir nelaimīgi, kāpēc viņiem mēdz būt neveiksmīgas, nepiepildītas dzīves, sapņi?
Cilvēki necienīgi izturas pret pašsaprotamām lietām, kas mūsu senčiem bija labi saprotamas. Svarīgs moments ir audzināšana, bērnu nosargāšana. Līdz gadam zīdaini nedrīkst citiem nemaz rādīt. Neredz – miers. Redz, uzreiz saka: "Ak, cik jauks!" Bet tā ir enerģija! Kā tagad dara? Bērns ratos, un māte stūrē tos. Bet mātei jātur bērns pie sevis, pie sirds, tad bērnu sargā mātes biolauks. Nedara tā? Nav ko brīnīties, ka meitai tiek enerģētiski bloķēts mugurkauls, rezultātā pieaugot viņai būs mazas krūtis. Zēniem slikti attīstās dzimumorgāni. Tieši tapēc nedrīkst rādīt savu mazuli citiem. Nedrīkst bērnu svešos cilvēkos izlaist no rokām.
Nedrīkst arī lielīties ar sievām, vīriem. Ir labs vīrs, laba sieva, ir labi? Lielāties? Būs sliktāk! Mīl jūs, lielāties? Tad drīz nemīlēs! Tieši par tik, cik lielījies, par tik arī nemīlēs. Runāt par ģimenes lietām drīkst un var tikai ar savējiem. Ar svešiem ne. Apskaust otru – tas ir cilvēka dabā. Vienmēr liksies, ka otram ir labāka mašīna, ka sieva skaistāka, gudrāks vīrs, ka kaimiņam viss mājās ir gludāks, koptāks, resnāks un tā tālāk.
Kad es saskaros ar šādu attieksmi, tad saku: "Mainīsimies!" Ai, nē, negrib. Nespēj atzīt, ka tā ir tikai skaudība un vairāk nekas. Nav iespējams dzīvot svešu dzīvi. Ir iespējams tikai skaust otram. Parasti turīgie skauž vidējam slānim. Kā likums.
Cilvēki pie jums atnāk ar ielaistām problēmām?
Daudzi nesaprot, nenovērtē, ka ar tableti neko nevar izārstēt. Ir slimības ķermenī un ir prātā – diabēts, epilepsija, šizofrēnija, depresija. Medicīna to noliedz. Cilvēkam jāielāgo – vajadzīgs enerģētisks līdzsvars ar Visumu, ar Dievu. Kā var nesaprast šīs pieaugušam cilvēkam elementārās lietas!
Reiz pie manis uz seansu atnāca kāda ārste. Saka: "Jums te reklāmā tā sarakstīts?! Esmu ārste terapeite ar 17 gadu stāžu." Esmu laipns. Saku – labi. Patīk pastrīdēties. Aicinu: "Sēdieties! Jūs ārste?" Viņa atbild: "Jā!" Jautāju, kam kalpo trauki virtuvē? Viņa saka: "Satura glabāšanai." Prasu viņai: "Bet kas tādā gadījumā ir cilvēks?" Viņa savelk pieri: "Nu ziniet..." Saku: "Zinu. Sakiet, ārste, kas tas ir – cilvēks?" Viņa atkal velk savu: "Nu ziniet..."
Es uzdevu vienkāršāku jautājumu, kas tas ir – cilvēka ķermenis? "Ziniet..." Tad sacīju ārstei: "Es zinu, bet jūs zināt? Nē! Tad kāpēc jūs tur lienat? Atslēdznieks zina, ko virpo, griež, kāpēc to dara. Bet jūs šļircināt, griežat, dodat tableti. Katram ārstam ir sava kapsēta. Mūsu medicīna ir sasniegusi augstumus, bet tā ir mazefektīva."
Jūs esat pieprasīts?
Pie manis Igaunijā klienti stāv rindā. Pieņemu klientus arī vairākās Latvijas pilsētās. Manā seansā pacients atrodas starpstāvoklī starp miegu un nomodu. Tad atjaunojas organisms. Brīnumi - ārstniecisks stāvoklis! Es lūdzu Dievu par pacientu. Kā jūtas mani pacienti pēc seansa? Tā ir lidojuma sajūta. Viņi jūtas lieliski, viegli, tas ir bezsvara stāvoklis.
Mans seanss… Es strādāju ar Dieva vārdu. Esmu pareizticīgais. Kam kalpo reliģija? Tā ir kā cilvēka dzīves ceļa regulētājāja. Ceļa regulētāji uz ielas kalpo cilvēkam. Tāpat ir ar reliģiju. Ja dzīvojam saskaņā ar to, organismā nemitīgi izstrādājas zāles. Grēku nožēlā, lūgšanās tās izstrādā organisms.
Vai cilvēks var arī pats sev palīdzēt?
Protams! Cilvēks lūdzas: "Dievs, žēlo mani, grēcinieku!" Un nostrādā vertikāle. Cilvēkam jādzīvo saskaņā ar varas vertikāli. Jaunākais klausa vecākajam, sieva - vīram. Kārtība ģimenē, kārtība valstī, kārtība dabā, jo cilvēks dzīvo pēc Dieva likumiem. Reliģija ir dzīves pamatā, bez reliģijas cilvēks saīsina sev dzīvi, dzīvo ar trešdaļu sava potenciāla. Ja cilvēks vada auto, ignorējot noteikumus, notiks avārija. Ar viņa likteni, ar dzīvi ir tieši tāpat.
Japāņi saka – no cilvēka mēles pil medus un inde vienlaikus. Kā sunim. Suns laiza rētu, un tā sadzīst. Siekalas ir ārstnieciskas. Kā uz astes uzkāpsi sunim, tā - hop! Un suņa siekalas jau ir indīgas. Mazs cilvēkbērns nokrīt, sasitas, savaino rociņu, mamma vai vecmamma nobučo to vietu, saka: "Dievs, izdari tā, lai manas siekalas ir dziednieciskas!" Notiek. Bērnam būs labi. Bioķīmiskā līmenī reaģē cilvēks.
Laikam lielākais pāridarījums ir tad, ja neprotam atvainoties otram. Tad nodarījums netiek aizmirsts. Piekrītat?
Šis vārds ir – lūdzu! Tam piemīt milzīgs spēks. Padomājiet tikai! Mēs zinām šo vārdu. Tas ir garīgs vārds ar milzu spēku.
Vajag tikai vērsties pie Dieva, viņš palīdz tajā pašā sekundē, kad esi savienojies ar Visumu. Kad draud briesmas, tu lūdz: Dievs, palīdzi! Lūdz, lai Dievs norāda robežu, un ļaunais netiek pie manis. Netiek arī.
Kā atrast savus cilvēkus?
Runāšu līdzībās. Dažādu marku automašīnām viena un tā paša nosaukuma detaļas atšķiras. Tās nav pielāgojamas. Dzīvi vērtējam un vadām katrs atbilstoši savam intelektam, mentalitātei un tā tālāk. Mēs vienu un to pašu saprotam atšķirīgi. It kā cilvēki ir viena vecuma, bet rodas sajūta, ka viens beidzis vidusskolu, bet cits vēl aizkavējies pamatskolā. Tā tas ir. Un tas ir jāpieņem. Tas ir jāsaprot. Ar to ir jārēķinās.
Kāpēc cilvēki šķiras, dzer, lieto narkotikas?
Cilvēks nevar dzīvot bez novērtējuma. Cilvēks nevar nestrādāt. Kā skudra viņš pūlas – no dzimšanas līdz kapam. Kāpēc strauji sabrūk tie, kas dodas pensijā? Cilvēkam visu laiku kaut kas jādara un jāsaņem novērtējums. Novērtēt, tātad samaksāt. Bet nenovērtē. Un cilvēks jūtas kā miltu maiss akā. Tā mana māte Staļina laikos slēpa miltus, jo kulakiem visu atņēma, bet vajadzēja taču barot ģimeni. Zināt, kas notiek ar miltu maisu akā? Garoza apkārt, bet vidū labi milti. Iekonservēts stāvoklis.
Ja cilvēkam nav, ar ko nodarboties, tad nākas kaut ko izdomāt. Cilvēks ir tā iekārtots, ka viņš nevar neko nedarīt. Tad ir draugi. Ir, ar ko pavadīt laiku. Kaut kas jādara? Jāiedzer! Tā ir vājuma pazīme. Bet Svētajos Rakstos ir teikts – kādi tavi draugi, tāds tu pats. Neņemiet neko no netikumīgām rokām! Tās nedos neko labu.
Vai ticat ļaunā gara plāniem?
Simtprocentīgi ticu! Skatieties. Lūk, trīs dažādi cilvēki: viens alkoholiķis, viens narkomāns, viens iemīlējies cilvēks. Kas viņus visus vieno? Viens un tas pats! Cilvēks iemīlējies, tātad ļāvis otram iznākt caur sevi, ir sakritusi gaume, intereses, uzskati. Ir sakritušas vibrācijas, un esi ļāvis cilvēkam iet sev cauri. Vienam tā ir mīlestība, citam - alkohols, citam - narkotikas. Kā var tā būt? Alkohols un narkotikas – tas ir ļaunums. Bet cilvēks, kas pakļauts tā varai, nespēj vairs objektīvi vērtēt un redzēt šo ļaunumu.
Pasaulē ir daudz skaistu, lielisku sieviešu, bet mīlu tikai savu sievu. Manas smadzenes aizņemtas ar viņu. Ja nepietiekami mīlu, veidojas paralēlas attiecības uz izdevības pamata. Tas ir grēks. Tā ir slepkavība, meli. Mānot kādu, cilvēks melo vai nogalina – tas pats.

Citu datumu laikraksti

 • Copes dienas

  1. – 5.maijs. Klāt līdaku spiningošanas laiks. Teicamas copes dienas.1. – 5.maijs. Klāt līdaku spiningošanas laiks. Teicamas copes dienas. 6.maijs....

 • Maijā rīkos spiningošanas sacensības

  Alūksnes ezerā 10. un 11.maijā notiks spiningošanas sacensības „Pavasara līdaka Alūksnes ezerā 2008”.Alūksnes ezerā 10. un 11.maijā notiks...

 • Gūst zināšanas un prasmi

  Pirmspensijas vecumā kļūst aktīvi, vēlas strādāt, komunicēt un veicināt valsts attīstību.Pirmspensijas vecumā kļūst aktīvi, vēlas strādāt, komunicēt...

 • Vanagam liktenīga golfa bumbiņa

  ASV. Kāds profesionāls golfa spēlētājs apzināti ar golfa bumbiņu nogalinājis vanagu, kas iekļauts aizsargājamo putnu sarakstā.ASV. Kāds profesionāls...

 • Atriebjas ar saindētu kūku

  Vācija. Divām Augsburgas skolniecēm būs jāstājas tiesas priekšā par slepkavības mēģinājumu.Vācija. Divām Augsburgas skolniecēm būs jāstājas tiesas...

 • Būs māja uz Mēness

  Zviedrija. Kādam zviedru māksliniekam radusies ideja «uzšaut» uz Mēnesi nelielu māju.Zviedrija. Kādam zviedru māksliniekam radusies ideja "uzšaut" uz...

 • Uz svētkiem dosies jau piekto reizi

  Deju kopas “Metenis” dalībniece Anda Brīdaka: “Tas ir jauks piedzīvojums un pārdzīvojums.Deju kopas "Metenis" dalībniece Anda Brīdaka: "Tas ir jauks...

 • Nespēj dzīvot bez mīlestības

  Māra mainījusi straujo dzīves ritmu Rīgā pret mieru un klusumu Apē.Māra mainījusi straujo dzīves ritmu Rīgā pret mieru un klusumu Apē Atšķirīga,...

 • Man ir 40 un nav krīzes

  Vienmēr esmu juties pārāk jauns, neticēju, ka arī man pienāks šī diena, kad sākšu mest acis uz 10 gadu par sevi jaunākiem un vēl jaunākiem skuķiem....