Es vēlos tavu foto zeltītā ietvarā!

Fotogrāfija ir sastindzis dzīves mirklis, kas saglabājas gadiem ilgi. To var glabāt lielākā vai mazākā fotoalbumā.

Fotogrāfija ir sastindzis dzīves mirklis, kas saglabājas gadiem ilgi. To var glabāt lielākā vai mazākā fotoalbumā. Var nēsāt līdzi piezīmju blokā, pat naudas makā vai kabatā, bet ir cilvēki, kas šo mirkli ievieto gaumīgā fotorāmītī, lai ik pa laikam uzlūkotu mīļa cilvēka fotogrāfiju, vai arī atsauktu atmiņā kādu notikumu.
Mīļa cilvēka portrets iederēsies ovālas formas rāmītī ar zeltītām apmalēm, kas balstās uz bumbiņveida kājiņām. Rāmītī iespējams ievietot 10 reiz 15 centimetru fotogrāfiju, to apgriežot, atbilstoši rāmīša formai. Cena - 2 lati.
Par 4 latiem iespējams iegādāties foto rāmi ar metālisku rakstu elementu, kas radīs senlaicīgu noskaņu. Tajā ērti ievietosiet 10 reiz 15 centimetru fotogrāfiju. Rāmīša aizmugurei piestiprinātais balsts ļaus to novietot vertikāli un horizontāli.
Dizaineri padomājuši arī par bērniem, piedāvājot viņiem nelielu fotorāmīti uz koka pamatnes ar spožu metāla apdari, kurā ievietoto drauga vai draudzenes fotogrāfiju papildinās, piemēram, žirafes, mēness vai delfīna veidojums metālā. Cena - 1,90 lati.
Jūsu uzmanību var piesaistīt keramikas fotorāmis, kura savdabīgo pamatni papildinās krāsaini mākslīgie ziedi. Pirkums lieliski iederēsies saimnieka mājoklī, kam tīk antīki priekšmeti. Cena - 2 lati.
Ja par 4,40 latiem nopirksiet divdaļīgu fotorāmi, savu 10 reiz 15 centimetru fotogrāfiju varēsiet novietot kopā ar tuva cilvēka fotouzņēmumu. Rāmīti iespējams ērti ievietot ceļasomā, jo tas ir salokāms.

Citu datumu laikraksti

  • Iedzīvotājus neapmierina dabas lieguma ierobežojumi

    Veclaicenes pagastā Latvijas dabas fonda pārstāvji tikās un diskutēja ar iedzīvotājiem, kuru īpašumi atrodas dabas lieguma Korneti - Peļļi...

  • Policija informē

    Apzog lauku mājas. Alsviķu pagastā naktī uz 7.oktobri uzlauzta māja, nozagtas dažādas mantas un pase.Apzog lauku mājas Alsviķu pagastā naktī uz...

  • Reģistrēti dzimušie septembrī

    Alūksnes pilsētā - Edgars Voroņins, Laura Zitāne, Margita Lancmane, Ričards Tarantenkovs, Daniela Dantiņa, Reinis Liepiņš, Emīls Nils Hamanis, Alise...