Formai jābūt stilīgai

Alūksnietes Madara Irbe un Lelde Kozilāne (abas mācās sākumskolas 6.klasē) ikdienā priekšroku dod ērtam apģērbam - džinsiem vai svārkiem.

Alūksnietes Madara Irbe un Lelde Kozilāne (abas mācās sākumskolas 6.klasē) ikdienā priekšroku dod ērtam apģērbam - džinsiem vai svārkiem.
Viņas cenšas neatpalikt no modes. Lelde gandrīz katru dienu izvēlas botes. Madara atklāj, ka svētkos cenšas ģērbties solīdāk - uzvelk melnas bikses un baltu blūzi.
"Protams, domāju, ko ikdienā vilkt mugurā," apstiprina Madara. Lelde bilst, ka skolā vairāk izceļas tie skolēni, kam apģērbs ir pirkts Rīgā. "Diemžēl tos, kam materiālie apstākļi ir sliktāki, citi apsmej, vairāk tā dara zēni," saka Madara. Viņai ir auskari, taču uz skolu tos neliek.
"Aizpagājušogad pirmo reizi nokrāsoju matus. Gribējās kaut ko jaunu uz 1.septembri, mamma gan protestēja," saka Madara. Meitenes labprāt nēsātu arī skolēnu formu. Tikai tai jābūt stilīgai.

Citu datumu laikraksti

  • Kļūdu labojums

    Laikraksta “Alūksnes Ziņas” 25.septembra numura īsziņā “Uzņēmumam nedzēš nodokļu parādu” ir neprecizitāte.Laikraksta "Alūksnes Ziņas" 25.septembra...

  • Iespējams, slēpj nelaimes gadījumus darbā

    Mālupes pagastā SIA “Sildgunda” kūdras ražošanas punktā traktorists, regulējot kustībā esošu transportiera lenti, guva smagu traumu.Mālupes pagastā...

  • Pirmo reizi iegūst “zaļo” sertifikātu

    Pededzes pagasta zemnieku saimniecība “Slobodka” nesen saņēma bioloģiskās saimniekošanas sertifikātu. Saimnieki Ņina un Guntis Koki cer, ka tas...