Foto: Akcija iekustējusies kā sniega lavīna

“Alūksnes un Malienas Ziņas” jūlijā uzsāktā draudzīgā akcija “Iepazīsties ar Astēm un Ūsām” iekustējusies gluži kā sniega lavīna. Dzīvnieku patversmi, viens otru izaicinot akcijai, apmeklējuši jau trīs darba kolektīvi, tūlīt dosies ceturtais.

Vairāki dzīvnieciņi jau adoptēti, aizceļojot tieši uz šo ciemiņu mājām. Zināms, ka akcija izpelnījusies ievērību arī reģionā, jo apciemojumu organizē arī Vidzemes augstskolas bijušie studenti.

18. oktobrī dzīvnieku māju “Astes un Ūsas” apciemoja Alūksnes Kultūras centra darbinieki. “Iepazinām un pabarojām tās iemītniekus, devāmies jautrās un enerģijas pārpilnās pastaigās,” vēsta kolektīvs. Viņi aicina ikvienu savās ikdienas gaitās iekļaut šādu apciemojumu. “Iespējams, tieši maiga dzīvnieciņa pieglaušanās, neliela pastaiga vai lustīgs skrējiens kļūst par sākumu jaunai un lieliskai draudzībai, turot gan prātā, ka jaunā ģimenes iemītnieka uzņemšanai vienmēr jābūt labi pārdomātai un atbildīgai,” teic Kultūras nama darbinieki. Viņi arī uzsver, ka no apciemojuma neatgriezās tukšām rokām - apmeklējot pasākumus Alūksnes Kultūras centrā, turpmāk ikvienam būs iespējams atstāt ziedojumus “Astēm un Ūsām” īpašā ziedojumu kastītē.

Savukārt 23.oktobrī "Astēs un Ūsās" labo darbu nedēļas ietvaros, viesojās PII "Sprīdītis" septītās grupiņas bērni ar vecākiem un ziedoja dzīvnieku mājā esošajiem nepieciešamas lietas - barību, smiltis, segas u.c. lietas.


Viesošanās stafeti “Astēs un Ūsās” Kultūras centra kolektīvs nodod Alūksnes pilsētas bibliotēkas darbiniekiem.
Jāatgādina, ka laikraksta “Alūksnes un Malienas Ziņas” uzsāktās akcijas  mērķis ir aicināt cilvēkus doties ciemos uz patversmi ar kādu našķi, varbūt ziedojumu vai vērtīgu talkošanu, iepazīties un pastaigāties ar sunīšiem, un, kas zina, kādā no turpmākajiem apmeklējumiem apsvērt adopciju vai rosināt to atbildīgi darīt citus.

Citu datumu laikraksti