Futbola līgā atzīts par rezultatīvāko spēlētāju

“Livonijas” līgas futbola čempionātā Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona komandas spēlētājs, un tās kapteinis Jevgenijs Baranovskis atzīts par rezultatīvāko līgas spēlētāju - ieguvis visvairāk vārtu.

"Livonijas" līgas futbola čempionātā Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona (MSB) komandas spēlētājs, un tās kapteinis Jevgenijs Baranovskis atzīts par rezultatīvāko līgas spēlētāju - ieguvis visvairāk vārtu.
"Jevgenijs komandā spēlē gadu, taču uz viņu likām vislielākās cerības, un tās attaisnojās. Jevgenijam janvārī beigsies dienesta laiks, taču ceram, ka viņš komandā nospēlēs visas spēles līdz pat sezonas beigām," laikrakstam stāsta komandas treneris Igors Krūmiņš.
Viņš bilst, ka J.Baranovskis vienmēr izrādījis uzcītību treniņos un pratis sevi pierādīt arī kā labs karavīrs. J.Baranovskim ir liela pieredze futbolā. MSB komandā viņš spēlē, kopš pirms gada sākās viņa dienesta gaitas. J.Baranovskis jūtas gandarīts, ka saņēmis rezultatīvākā spēlētāja titulu. "Futbolu spēlēju vairāk nekā 15 gadus, kopš bērnības. Trenējos Daugavpils sporta skolā, pēc tam spēlēju "Zibens Zemessardze" komandā (Ilūkste) 1.līgā un vienu sezonu - virslīgā," skaidro J.Baranovskis. Viņš pieļauj, ka ar futbolu daļēji sācis aizrauties vecākā brāļa Valērija ietekmē, taču, kā jau visiem puikām, paticis dzenāt bumbu jau kopš sešu gadu vecuma.
"Gribētu arī pēc dienesta nopietni turpināt futbolista gaitas. Varbūt atgriezīšos komandā "Zibens Zemessardze", kurā agrāk spēlēju un kura šajā sezonā 1.līgā ir uzvarētāja," stāsta J.Baranovskis. Viņš uzskata, ka vajadzīgs režīms un disciplīna, lai futbolista gaitas būtu veiksmīgas. "Treniņi notiek divas reizes nedēļā. Ja ir laba fiziskā sagatavotība, tad futbolu var spēlēt līdz 35 gadu vecumam," uzskata J.Baranovskis.
Viņš bilst, ka futbolistam svarīga ne tikai kāju veiklība, ātrums un izturība, bet arī "galvai ir jāstrādā", novērtējot situāciju uz laukuma.
"Tagad norisinās atklātais čempionāts futbolā telpās, esam piedalījušies četrās spēlēs, kurās ir divas uzvaras, divās nospēlējām neizšķirti," stāsta J.Baranovskis.

Citu datumu laikraksti

  • Bērnības atmiņas

    “Putenis bija tik pamatīgs, ka ceļu uz skolu nevarēja redzēt, ar varenu spēku sniegs sitās acīs. Ar kājām sataustot iepriekš iemīto taciņu, kas veda...

  • Vecumdienas vēlas piepildīt ar mīlestību

    Trapeniete Mirdza Arkliņa nākamgad janvārī atzīmēs 78 gadu jubileju. Ilgajos mūža gados piedzīvots ne mazums skaistu un grūtu brīžu, iepazīti dažādi...

  • Eglīti var cirst bez speciālas atļaujas

    Ikviens var nocirst vienu eglīti valsts mežos, jo Ziemassvētki nav iedomājami bez zaļā un smaržīgā skuju koka.Ikviens var nocirst vienu eglīti valsts...