Futbolisti ar uzvaru beidz telpu futbola čempionātu

Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona futbola komanda Latvijas 1.līgas telpu futbola čempionāta pēdējā spēlē ar 7:6 uzvarēja “Arabela” komandu un čempionātā ierindojās 8.vietā starp 11 komandām.

Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona (MSB) futbola komanda Latvijas 1.līgas telpu futbola čempionāta pēdējā spēlē ar 7:6 uzvarēja "Arabela" komandu un čempionātā ierindojās 8.vietā starp 11 komandām.
"Pirms tam karavīri ar rezultātu 0:5 piekāpās "Rīnuži" komandai. Pēdējā spēlē pret "Arabela" mūsu komandas labā vārtus guva: Vladimirs Vasiļjevs - trīs vārti, Imants Ivanovskis - divi vārti, Vladimirs Kondratjevs un Jānis Lezdiņš - katrs pa vieniem vārtiem," saka MSB sporta instruktors Igors Krūmiņš.
Par čempionāta uzvarētājiem kļuva un nākamajā sezonā vietu virslīgā ieguva "Monarhs" komanda. 2.vietu izcīnīja un pārspēlēs par iekļūšanu virslīgā piedalīsies RTU futbolisti. 3.vietu izcīnīja komanda "Rīnuži".
"Pēdējā vietā čempionātā palika Tērvetes/Dobeles futbolisti, tādēļ 1.līga viņiem jāatstāj. MSB futbolisti, pirmo gadu startējot tik augsta līmeņa sacensībās, ieguva 8.vietu un saglabāja vietu 1.līgā nākamajai sezonai," uzsver I.Krūmiņš.

Citu datumu laikraksti

  • Dzīve bez ilūzijām

    “Varbūt tiksimies siltākā laikā? Pie manis ir auksts kā ledusskapī,” pirms sarunas saka ārste Daina Stīpniece."Varbūt tiksimies siltākā laikā? Pie...

  • Ievēl jaunu rajona padomes priekšsēdētāju

    Padomē: varu pārņem sievietes. Par Alūksnes rajona padomes jauno priekšsēdētāju vakar ievēlēja Laimoni Sīpolu, kas ir arī Liepnas pagasta padomes...

  • Alūksnei būs savs karogs

    Jau nākamajā nedēļā ikviens interesents varēs iepazīties ar Alūksnes pilsētas karoga izstrādāto projektu, izteikt vērtējumu par to un iesniegt savas...