Futbolisti gūst divas uzvaras

Sestdien kārtējās Latvijas 1.līgas telpu futbola čempionāta spēlēs Alūksnes (MSB komanda izcīnīja divas uzvaras - ar rezultātu 6:4 pār Sporta akadēmijas futbolistiem un ar rezultātu 12:2 - pār komandas “Tērvete/Dobele” spēlētājiem.

Sestdien kārtējās Latvijas 1.līgas telpu futbola čempionāta spēlēs Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona (MSB) komanda izcīnīja divas uzvaras - ar rezultātu 6:4 pār Sporta akadēmijas futbolistiem un ar rezultātu 12:2 - pār komandas "Tērvete/Dobele" spēlētājiem.
"Karavīru spēle ar studentiem ritēja līdzīgā cīņā. Pēc pirmā puslaika rezultāts bija 1:1. Alūksnieši šīs cīņas likteni sev par labu izšķīra spēles pēdējās četrās minūtēs. No nelabvēlīgā rezultāta 3:4 tika panākts 6:4. Par spēles galveno varoni atkal kļuva Ruslans Lapeškins, kurš guva piecus vārtus. Viens precīzs raidījums izdevās Aigaram Indzeram," stāsta Alūksnes MSB sporta instruktors Igors Krūmiņš.
Savukārt viegla spēle karavīriem bija ar komandu "Tērvete/Dobele". Jau pirmajā puslaikā alūksnieši guva sešus bezatbildes vārtus. "Otrajā puslaikā visi komandas spēlētāji varēja demonstrēt savas spējas, daudzi to arī izmantoja. Atskanot fināla svilpei, spēles rezultāts bija 12:2. Šoreiz komandas labā vārtus guva Arturs Kalniņš un Ruslans Lapeškins (katram trīs gūti vārti), Eduards Kolosovskis un Aleksejs Solovjovs (katram divi gūti vārti), Viktors Mokšanovs un Vladimirs Kondratjevs (katram vieni gūti vārti). Komandas sastāvā sestdien spēlēja arī Dainis Nalivaiko, Andrejs Tvardovskis, Jānis Lezdiņš, Aleksandrs Kudrjavcevs, Sandis Locāns un Ivans Abramovs," norāda I.Krūmiņš.
Viņš uzsver, ka R.Lapeškins ar 21 gūtiem vārtiem ir starp rezultatīvākajiem čempionāta spēlētājiem. Par viņu interesi sāk izrādīt Latvijas telpu futbola izlases treneri.
Nākamās čempionāta spēles MSB komandai būs tikai 20. martā, tad karavīri tiksies ar komandu "Marko" un Rīgas Tehniskās universitātes futbolistiem.
"Svētdien MSB futbolistiem būs Latvijas kausa izcīņas telpu futbolā ceturtdaļfināla spēle. Mūsu komandas pretinieks vēl nav zināms, jo MSB komanda bija starp izliktajām komandām un cīņā par kausu iesaistās tikai tagad. No mums zināmajām komandām futbola klubs "Kvarcs" (Madona) no cīņas izstājās jau pirmajā kārtā, tātad ar madoniešiem šoziem mums spēlēt neizdosies," atzīst I.Krūmiņš.

Citu datumu laikraksti

  • Izveido rokrakstu izstādi

    Alūksnes zonālajā valsts arhīvā ir apskatāma interesanta un savdabīga izstāde “Rokraksti, rokraksti”. Tajā var vērot glītus un skaistus rokrakstus,...

  • Atnākt atpakaļ uz gaismas ceļa

    Ir cilvēki, kurus arī pēc gadiem gribas satikt un parunāties. Pie tādiem pieder arī trapeniete Aira Daktere. Pirmo reizi viņu satiku Apes zonālajā...

  • Nodod projektu publiskai apspriešanai

    Virešu pagasta padome nodevusi publiskai apspriešanai projektu “Virešu pagasta autoceļi. Satiksmes drošības uzlabojumi”.Virešu pagasta padome...