Futbolisti gūst minimālu pārsvaru

Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona futbolisti Livonijas līgas čempionāta spēlē ar 2:1 pieveica igauņu futbola kluba “Voru” komandu.

Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona futbolisti Livonijas līgas čempionāta spēlē ar 2:1 pieveica igauņu futbola kluba "Voru" komandu. Arī pirmā apļa spēlē Alūksnē viņi bija pārāki, uzvarot ar 2:0.
"Pirmais puslaiks aizritēja ar nelielu mūsu spēlētāju pārsvaru. Jau piektajā minūtē Jevgēņijs Baranovskis atklāja rezultātu - raidīja bumbu ieslīpi garām vārtsargam tuvākajā vārtu stūrī.
Spēles 29.minūtē Jurijs Latumovs izgāja viens pret igauņu vārtsargu, taču pēdējā brīdī viņu pirms soda laukuma nogāza. Par to mājinieku spēlētājs saņēma brīdinājumu," komentē Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona sporta instruktors Igors Krūmiņš.
Izpildot soda sitienu no 16 metriem, Jevgēņijs trāpīja pa vārtu paliktni. 33.minūtē, kad izvērtās igauņu pretuzbrukums, arī alūksniešu vārtus glāba paliktnis. Pārtraukumā notika spēlētāju maiņa, J.Latumova vietā laukumā devās Rolands Ozoliņš.
"Otrajā puslaikā situācija krasi mainījās, jo mājinieki darbojās daudz aktīvāk. Ar katru minūti Veru futbolisti pastiprināja uzbrukumus uz mūsu vārtiem. Spēles 56.minūtē mūsu komandā notika vēl viena spēlētāju maiņa - Andreja Meļņikova vietu uz laukuma ieņēma Ingemārs Jēkabsons," stāsta I.Krūmiņš.
Viņš atzīst, ka alūksnieši pieļāva daudz tehnisku kļūdu, zaudējot bumbu savā laukuma pusē. Rezultātu nedeva arī garās piespēles, jo sāncenši uzmanīja latviešu uzbrucējus. Bija jūtams spēlētāju nogurums, jo nepadevās arī spēle gar laukuma malām.
78.minūtē Veru futbolistiem izdevās laba kombinācija, viņu līdzjutēji varēja uzgavilēt, jo rezultāts kļuva 1: 1. Alūksnes spēlētāji ar pēdējiem spēkiem devās pretuzbrukumā. 86.minūtē Rolands Ozoliņš piespēlēja bumbu Mārtiņam Jurkam, kas to raidīja tukšos vārtos. Alūksnieši guva uzvaru grūtā spēlē.
Šodien, 5.augustā, pulksten 19.00 Alūksnes Pilssalā mūsu futbolisti spēlēs pret futbola kluba "Warrior" komandu no Valgas.

Citu datumu laikraksti

 • Daiļā dzimuma uzvaras gājiens

  Par sieviešu tiesībām sabiedrībā ir runāts daudz. Šādai diskusijai ir vieta arī Latvijā. Vērojot no politikas procesu skatpunkta, viss liekas...

 • Izsniedz licenci

  Alūksnes rajona padomes jūlija sēdē nolēma uz vienu gadu izsniegt licenci Romanam Savinam pasažieru komercpārvadājumu veikšanai.Alūksnes rajona...

 • Iedzīvotājus aicina gatavoties forumam

  Projekts “Iedzīvotāju līdzdalības un vietējās filantropijas veicināšana Alūksnes rajonā” saņēmis daļēju programmas “Baltijas - Amerikas...

 • Svētdienas skolas skolotāji mācās

  Svētdienas skolas skolotāji no 19. līdz 23.jūlijam Valmierā kursos apguva Veco un Jauno Derību un psiholoģiju.Svētdienas skolas skolotāji no 19. līdz...

 • Dvīņus aicina tikties salidojumā

  Jelgavas rajona Ozolnieku pagastā 7.augustā notiks Vislatvijas dvīņu, trīņu, četrīšu un piecīšu salidojums. Pasākuma dalībnieki pulcēsies pulksten...

 • Rīko otro iedzīvotāju forumu

  Virešu pagastā piektdien, 30.jūlijā, rīko forumu, uz kuru aicināti visi pagasta iedzīvotāji. Forums pulksten 14.00 sāksies Vidagas klubā.Virešu...