Futbolisti gūst uzvaru

Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona futbolisti uzrādīja labus rezultātus Rīgas atklātā kausa izcīņas sacensībās futbolā telpās, tajās piedalījās spēcīgākās Latvijas komandas.

Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona (MSB) futbolisti uzrādīja labus rezultātus Rīgas atklātā kausa izcīņas sacensībās futbolā telpās, tajās piedalījās spēcīgākās Latvijas komandas.
"Alūksnieši ceturtdaļfināla spēlē ar 8:0 sagrāva Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komandu, kas ir viena no labākajām futbola telpās komandām Rīgā. Alūksnes komandas labā vārtus guva Jevgēnijs Baranovskis un Ruslans Lapeškins (katrs divus vārtus), Aleksejs Solovjovs, Aldis Kleins, Vadims Sarapulovs un Imants Ivanovskis (katrs vienus vārtus). Gūto savainojumu dēļ uz šo spēli netika divi sportisti - Oļegs Kodaļevs un Staņislavs Tarasovs," stāsta Alūksnes MSB sporta instruktors Igors Krūmiņš.
Viņš uzsver, ka šīs sacensības ar Alūksnes karavīru piedalīšanos bija radījušas lielu interesi starp armijniekiem. So sporta kompleksa tribīnes bija pārpildītas ar Štāba bataljona karavīriem, kuri dedzīgi atbalstīja Alūksnes komandu.
Sacensības risinājās Rīgā marta sākumā. "Visiem par pārsteigumu jau spēles pirmajās minūtēs alūksnieši pārņēma iniciatīvu. Šogad Alūksnes MSB futbola komanda jau ir iekļuvusi starp četrām labākajām futbola telpās komandām un 7.martā aizvadīja pusfināla spēli ar Rīgas komandu "Marko". Agrāk tā bija pazīstama ar nosaukumu "Exwood"," informē I.Krūmiņš.

Citu datumu laikraksti

  • Nenožēlo nevienu dzīves mirkli

    Alūksniete Ausma Lietaviete šodien ir laimīga, ka dzīvo, var būt kopā ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem un ka viņiem klājas labi. Arī par to, ka nav...

  • Vai Einars Repše beidzis savu misiju Latvijā?

    Neviltotu prieku daudzos politiķos izraisīja Einara Repšes paziņojums, ka viņš atsakās no savas kandidatūras premjera amatam par labu Krišjānim...

  • Apbalvo čaklākos izplatītājus

    Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolas skolēnus svētdien Rīgā apbalvoja kā vienus no čaklākajiem UNICEF atklātņu izplatītājiem.Ojāra Vācieša Gaujienas...