Futbolisti kopvērtējumā - otrie

Ar 8. kārtas sacensībām Balvos noslēdzās Ziemeļaustrumu Futbola līgas futbola telpās čempionāts. Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona (MSB) komanda kopvērtējumā šajā sezonā izcīnīja 2.vietu.

Ar 8. kārtas sacensībām Balvos noslēdzās Ziemeļaustrumu Futbola līgas futbola telpās čempionāts. Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona (MSB) komanda kopvērtējumā šajā sezonā izcīnīja 2.vietu.
Pēdējās kārtas sacensībās Balvos Alūksnes MSB 1.komanda apakšgrupas spēlēs uzvarēja FK "Balvu Vilki" ar 2:0 un Viļakas futbolistus ar rezultātu 4:1. Ceturtdaļfinālā alūksnieši ar 5:1 pieveica FK "Kvarcs" no Madonas.
"Diemžēl pusfinālā piedzīvojām zaudējumu 1:4 ar FK "Olanija" no Olaines. Spēlē par 3.vietu alūksnieši ar 3:2 uzvarēja balveniešus un izcīnīja 3.vietu 8.kārtas sacensībās. MSB 1.komandas labā vārtus guva Ruslans Lapeškins (8 vārti), Aldis Kleins un Arnis Kokorevičs (2), Aleksejs Solovjovs, Imants Ivanovskis un Jevgēnijs Baranovskis (1)," stāsta sporta instruktors Igors Krūmiņš.
Šī kārta neveiksmīgi izvērtās MSB 2.komandai. Apakšgrupas spēlēs karavīri ar 0:8 kapitulēja jēkabpiliešiem un spēlēja neizšķirti 2:2 ar Zeltiņu komandu. Papildspēlē par iekļūšanu ceturtdaļfinālā MSB 2.komanda piekāpās Zeltiņiem ar 1:4 un ierindojās 9.vietā.
"Čempionātā piedalījās 21 komanda no astoņiem rajoniem. Alūksnes rajonu pārstāvēja četras komandas. Kopvērtējumā 1.vietā - "Olanija" (126 punkti), 2.vietā - Alūksnes MSB 1.komanda (123), 3.vietā - Balvu futbolisti (115), 4.vietā - Zeltiņu komanda (106), 5.vietā - "Kvarcs" (104), 6.vietā - Viļakas komanda (103), 7.vietā - Alūksnes MSB 2.komanda (96), 15.vietā - Jaunlaicenes komanda "Atbalsta punkts" ar 22 punktiem."
Par izcīnīto 2.vietu medaļas saņēma MSB komanda: Imants Ivanovskis, Aleksejs Solovjovs, Aldis Kleins, Jevgēnijs Baranovskis, Dainis Nalivaiko, Vadims Sarapulovs, Andrejs Bakurevičs, Vadims Klucis, Andrejs Meļņikovs, Māris Strazds, Igors Stirāns, Ruslans Lapeškins, Arnis Kokorevičs, Vladimirs Bistrovs un Oļegs Kodaļevs.
"Čempionātā alūksnieši demonstrēja uzbrūkoša stila futbolu. Šāds spēles stils atšķir alūksniešus no citiem spēlētājiem un dara futbola spēli interesantāku," uzskata I.Krūmiņš.
Alūksniešiem tagad ir neliels atelpas brīdis pirms - lielā futbola sezonas sākuma. "Alūksniešus gaida interesantas spēles, jo pērn Alūksnes stadionā Pilssalā notika pat starptautiska mēroga spēles," saka I.Krūmiņš.
Alūksnes rajona futbolisti (Alūksnes MSB un Zeltiņi) šajā čempionātā un arī citās spēlēs ir sasnieguši neticami augstus rezultātus, ja ņem vērā to, ka Alūksnē nav nevienas futbolam piemērotas sporta zāles, no Alūksnes pilsētas un Alūksnes rajona padomes budžeta futbolam nav iztērēts neviens santīms.
"Lai gan futbols Latvijā tāpat kā citviet pasaulē ir kļuvis par populārāko sporta veidu, Alūksnē nav laba futbola laukuma. Pilssalā laukums ir sliktā kārtībā. Skatītājiem tur nav pat soliņu, kur apsēsties, nav tualetes. Toties varam lepoties ar savu stadionu, jo nevienā citā pilsētā tik eksotisku apstākļu nav. Ne tikai futbolisti izceļas ar saviem panākumiem, bet arī mūsu pilsēta ar savu stadionu," uzsver I.Krūmiņš.

Citu datumu laikraksti

 • Konkurss “Iepazīsti Alūksnes rajonu”

  Šodien publicējam konkursa “Iepazīsti Alūksnes rajonu” septītās kārtas jautājumus, ko sagatavojis Kalncempju tūrisma informācijas punkts, kā arī...

 • Dzīvo viss, kas mīlestībā dots

  Acīmredzot nav jābrīnās, ka steigas un stresa nomāktie cilvēki veldzi un atelpu meklē dzejnieces Kornēlijas Apškrūmas sirsnības un mīlestības...

 • Popularizēs lietišķās mākslas mantojumu

  Alūksnes Tautas lietišķās mākslas studija “Kalme” kopā ar rajona mājturības skolotājiem vēlas apzināt rajona lietišķās mākslas mantojumu.Alūksnes...

 • Jāiesniedz gada ienākumu deklarācija

  Pamatojoties uz LR likumu “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” fiziskajām personām, kuras taksācijas gada laikā guvušas ienākumus no saimnieciskās vai...

 • Nodokļu parāds jānomaksā laikus

  Viens no valsts funkcionēšanas priekšnosacījumiem ir sekmīga nodokļu administrēšana. Nodokļu administrēšana un iekasēšana ietver sevī arī parādu...

 • Pagastā nodeg dzīvojamā māja

  Jaunalūksnes pagasta apdzīvotā vietā Tereški vakarrīt pulksten 4.56 dega vienstāva dzīvojamā māja “Miezāji”. Ugunsgrēkā cietusi 72 gadus veca...