Futbolisti Rīgā piedzīvo pirmos zaudējumus

Nedēļas nogalē Rīgā Alūksnes Mobilo strēlnieku futbola komanda piedzīvoja pirmās neveiksmes Latvijas 1.līgas telpu futbola čempionātā. Pašlaik alūksniešiem sešās spēlēs ir divas uzvaras, divi neizšķirti un divi zaudējumi.

Nedēļas nogalē Rīgā Alūksnes Mobilo strēlnieku futbola komanda piedzīvoja pirmās neveiksmes Latvijas 1.līgas telpu futbola čempionātā. Pašlaik alūksniešiem sešās spēlēs ir divas uzvaras, divi neizšķirti un divi zaudējumi.
"Sākumā mūsu futbolisti ar 4:5 piekāpās "Marko" komandai, bet nākamajā spēlē ar 1:4 zaudēja Rīgas Tehniskās universitātes futbolistiem. Šis izbraukums alūksniešiem bija gaužām neveiksmīgs," saka bataljona sporta instruktors Igors Krūmiņš.
Viņš atzīst, ka spēlē ar "Marko" alūksniešiem bija daudz labu izdevību gūt vārtus, taču noslēguma sitieniem vienmēr pietrūka precizitātes.
"Par mūsu futbolistu pārsvaru liecina kaut vai tas, ka pretinieki nopelnīja divas dzeltenās kartītes un uz viņu vārtiem tika nozīmēti pieci soda sitieni. Taču neviens sitiens netika realizēts, vārtus neguvām. Nevar uzvarēt, negūstot vārtus tik izdevīgās pozīcijās. Šajā spēlē mūsu komandas labā divus vārtus guva Vadims Sarapulovs, bet vienus - Jevgēnijs Baranovskis un Aleksandrs Gospodarjovs," uzsver I.Krūmiņš.
Pēc divām stundām bataljona futbolisti aizvadīja nākamo spēli ar Rīgas Tehniskās universitātes komandu. "Mūsu "melnā diena" turpinājās. Pēc līdzvērtīgi aizvadīta pirmā puslaika, otrajā puslaikā mūsu spēlētāji nogura. Komandas pārliecību iedragāja arī vairāki neizmantotie vārtu gūšanas momenti, un spēle beidzās ar mūsu komandas zaudējumu -1:4. Vienīgos vārtus alūksniešu labā šajā spēlē guva Vadims Sarapulovs," stāsta I.Krūmiņš.
Viņš norāda, ka šajā izbraukumā komandas sastāvā labākie spēlētāji bija Dainis Nalivaiko, Rolands Ozoliņš, Vladimirs Vasiļjevs un Arnis Kokorevičs.
Tagad nākamo spēli Latvijas 1.līgas telpu futbola čempionātā alūksnieši aizvadīs tikai nākamgad - 15.janvārī. Tad viņu pretinieki būs komandas "Valežs" un "Monarhs".

Citu datumu laikraksti

  • Norvēģu jaunieši atved dāvanas

    Norvēģu un igauņu jauniešu grupa četras dienas - no 11. līdz 16.decembrim - iesaistījās kopējā projekta pasākumos Alūksnē.Norvēģu un igauņu jauniešu...

  • Palīdz viens otram

    Pededzes pagastā ceturto gadu rīko labdarības akciju “Palīdzēsim viens otram!”. Tās laikā pagasta iedzīvotāji ir aicināti ziedot mantas, apģērbus, ko...

  • Aicina uz tikšanos

    Katru gadu īsi pirms Ziemassvētkiem kādā rajona pirmsskolas izglītības iestādē tiekas pensionētie pirmsskolas iestāžu darbinieki.Katru gadu īsi pirms...