Futbolisti saglabā līderpozīcijas

Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona komanda Ziemeļaustrumu futbola līgas futbola čempionāta telpās septītās kārtas sacensībās Rankā 14 komandu konkurencē izcīnīja 2.vietu.

Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona (MSB) komanda Ziemeļaustrumu futbola līgas futbola čempionāta telpās septītās kārtas sacensībās Rankā 14 komandu konkurencē izcīnīja 2.vietu.
Līdz čempionāta noslēgumam atlikusi vairs tikai viena kārta, tāpēc komandas, kuras pretendē uz medaļām, pašlaik uz sacensībām virza tikai spēcīgākos spēlētājus. "Diemžēl alūksnieši šajā kārtā nevarēja piedalīties labākajā sastāvā, jo nākamajā dienā vajadzēja piedalīties vēl divos turnīros Rīgā un Valmierā. Šī iemesla dēļ Alūksnes MSB šoreiz startēja tikai ar vienu komandu," stāsta Alūksnes MSB sporta instruktors Igors Krūmiņš.
Apakšgrupu spēlēs alūksniešiem bija jāsacenšas ar Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skolas 1. un 2.komandu. Pirmajā spēlē alūksnieši ar 3:1 uzvarēja 2.komandu, bet otrajā spēlē cīnījās neizšķirti 1:1 ar 1.komandu. "Ceturtdaļfinālā MSB komanda ar 2:0 pārspēja futbola klubu "Kvarcs" no Madonas.
Pusfinālā ar 3:0 pieveicām Balvu futbolistus. Pusfinālā alūksnieši tikās ar futbola klubu "Olanija" no Olaines un spēli beidza bez vārtu guvuma - 0:0. Savukārt pēcspēles soda sitienu sērijā veiksmīgāki bija olainieši - 4:3. Alūksnes MSB šajā kārtā palika 2.vietā, bet pēc septiņām kārtām 20 komandu konkurencē joprojām saglabā līderpozīciju," saka I.Krūmiņš.
Alūksnes MSB komandas labā vārtus šajā kārtā guva Jevgēnijs Baranovskis (trīs vārti), Aleksejs Solovjovs un Imants Ivanovskis (katram divi gūti vārti), Česlavs Kazakovs un Aldis Kleins (katram vieni vārti). Vārtsargs šajā spēlē bija Igors Stirāns.
"Pirms pēdējās sacensību kārtas, kura notiks 20.martā Balvos, vadošajā grupā atrodas Alūksnes MSB 1.komanda - 118 punkti, "Olanija" - 117 punkti, Balvu komanda - 112 punkti, Zeltiņu komanda - 103 punkti, "Kvarcs" - 102 punkti, Viļakas komanda - 95 punkti, Ļaudonas komanda - 89 punkti un Alūksnes MSB 2.komanda - 85 punkti," saka I.Krūmiņš.

Citu datumu laikraksti

  • Nenožēlo nevienu dzīves mirkli

    Alūksniete Ausma Lietaviete šodien ir laimīga, ka dzīvo, var būt kopā ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem un ka viņiem klājas labi. Arī par to, ka nav...

  • Vai Einars Repše beidzis savu misiju Latvijā?

    Neviltotu prieku daudzos politiķos izraisīja Einara Repšes paziņojums, ka viņš atsakās no savas kandidatūras premjera amatam par labu Krišjānim...

  • Apbalvo čaklākos izplatītājus

    Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolas skolēnus svētdien Rīgā apbalvoja kā vienus no čaklākajiem UNICEF atklātņu izplatītājiem.Ojāra Vācieša Gaujienas...