Gaida atgriešanos Alūksnē

Ar sava debijas albuma “Aplis” koncertu 15. martā Alūksnes Kultūras centrā pulksten 16.00 viesosies mūziķis Arturs Gruzdiņš.

Viss notiek pa apli
Albums iznācis mūzikas ierakstu kompānijas “Sony Music Entertainment” paspārnē, ar kuru līgumu A. Gruzdiņš noslēdza pēc uzvaras TV šova “X-Faktors” pirmajā sezonā 2017. gada decembrī. “Albumu ierakstījām Latvijā un man atļāva izvēlēties producentu. Izvēlējos Reini Sējānu, kurš gan nebija mans mentors šovā, taču jau tolaik neslēpa atbalstu. Darbu pie albuma, kurā iekļautas 12 kompozīcijas,  sākām 2018. gada decembrī. Lielākā daļa dziesmu tapa apmēram gada laikā, dažu dziesmu uzmetumi tapa jau pirms “X-Faktora”. Neaizgājām pārāk tālu no man tuvā roka, bet Reinim tas bija jauns piedzīvojums - ietērpt roku “popa mērcītē” un otrādi. Bija ļoti interesanti vērot, kā dziesmas attīstījās no to pirmajām versijām līdz tam, ko var dzirdēt gala ierakstā,” stāsta A. Gruzdiņš.
Vaicāts par albuma nosaukumu, mūziķis citē tā tituldziesmas “Aplī” vārdus: “Mēs ceļojam aplī, bet aplis aizved, kur patīk. Man patīk peldēt pa straumi, bet straume neved, tik traumē” un atklāj: albumā stāstīts par to, kas noticis un pieredzēts, kā mēs esam saistīti cits ar citu.

Vairāk laika mūzikai
Mūziķis atzīst, ka, pateicoties dalībai “X-Faktorā”, tagad var vairāk laiku veltīt mūzikai. “Iespējams, būtu arī ar grupu “Refleksija” domājuši par albuma ierakstu, bet tas būtu ilgāka laika jautājums. Ļoti ceru, ka būs arī “X-Faktora” ceturtā sezona. Tā ir iespēja, ko lai izmanto tie, kuri patiešām vēlas savu nākotni saistīt ar mūziku, nevis meklē ceļu uz vieglu slavu un grib tikai iegūt naudas balvu,” vērtē
A. Gruzdiņš piebilstot, ka ar interesi sekojis notikumiem populārā TV šova otrajā un trešajā sezonā.
2018. gada vasarā viņš ar savu grupu “Refleksija” koncertēja Alūksnes pilsētas svētkos Pilssalas estrādē un atzīst, ka par šo koncertu ir vislabākās atmiņas. “Kopā ar grupu mēģinājumos atceramies, ka Alūksnē bija emocionāli bagātīgākais koncerts, kāds mums līdz šim bijis. Atmosfēra Pilssalā, skatuve, gaismas, cilvēki… Kad spēlēju savas dziesmas, klausītāji tās zināja, un tas bija ļoti jauks pārsteigums un emocionāls piedzīvojums. Ļoti gaidām atgriešanos Alūksnē! Mana mamma bērnību pavadījusi Apē, radi dzīvo Apē un Alūksnē, tādēļ, gaidot koncertu šajā pusē, ir neliels satraukums,” atzīst A. Gruzdiņš.


KONKURSS
Atbildiet pareizi un, iespējams, iegūsit ielūgumus uz Artura Gruzdiņa debijas albuma “Aplī” prezentācijas koncertu 15. martā 16.00 Alūksnes Kultūras centra Lielajā zālē.
1. Kāda bija Artura nodarbošanās, pirms viņš startēja
“X-faktorā”?
a) mūziķis,
b) televīzijas operators,
c) šoferis.
2. Kurš ir albuma “Aplī” producents?
a) Reinis Sējāns,
b) Arturs Gruzdiņš,
c) Rūdolfs Budze.
3. Kāda slavena meiteņu apvienība ir piedalījusies albuma ierakstā?
a) Radio Trio,
b) Trio Limonāde,
c) Meiteņu trio “Hypnotic”.

Atbildes sūtiet uz e-pastu: reklama@aluksniesiem.lv ar norādi “Aplī” vai nogādā laikraksta redakcijā Rūpniecības ielā 7a, Alūksnē, līdz 11. martam.

Citu datumu laikraksti

  • Pašvaldība mežu cirtīs vairāk

    Alūksnes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt viedokli par izstrādāto pašvaldībai piederošo mežu apsaimniekošanas plānu 2020. - 2024....

  • Lai top veloceliņi!

    Pagājušā gada nogalē devos izklaides braucienā uz kaimiņvalsti. Ceļš bija garš, un, tā kā sen nebiju bijusi Igaunijā, sēžot automašīnā blakussēdētāja...

  • Situācija – strauji mainīga

    Koronavīruss jeb “COVID - 19” šobrīd ir galvenā ziņa. Otrdien Ministru prezidenta, Krīzes vadības padomes (KVP) priekšsēdētāja Krišjāņa Kariņa...