Gaida pieteikumus

Septīto gadu Apes novada dome aicina iesniegt ierosinājumus personu apbalvošanai par nozīmīgiem darbiem vai nopelniem Apes novada attīstībā, saimnieciskajā vai sabiedriskajā darbībā, citā novadam nozīmīgā jomā godinājumam “Apes novada gada cilvēks”. Šobrīd jau saņemti pirmie  pieteikumi – tos gaidīs vēl līdz 8.oktobrim.
Apes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Ērmane informē, ka nemainīgi ir desmit nominācijas: “Skolotājs”, “Aktīvākais pensionārs” ,“Pašvaldības un valsts iestāžu darbinieks”, “Sabiedriskais darbinieks”, “Uzņēmējs”, “Līdzcilvēks “Cilvēks – cilvēkam””, “Ģimene”, “Mūža ieguldījums”, “Jaunietis”, “Amatniecības produktu ražošana”.
“Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka lielākais pieteikumu skaits tiek saņemts tieši pirms termiņa. Tā ir mūsu īpašā novada balva, ar kuru mēs pasakām paldies par milzīgo darbu, kas tiek ieguldīts. Iespējams, par šo darbu neviens nemaksā vai reizēm pienācīgi nepateicas, tāpēc šī ir tā reize, kad mēs Apē to varam izdarīt, pasakot labos vārdus. Šis brīdis ir ļoti saviļņojošs arī balvas saņēmējiem,” viņa saka. Lielākoties pretendentu pieteicēji nominācijām ir kolēģi, pašvaldības iestāžu darbinieki un vecāki.
Iesniedzot ierosinājumu par personas apbalvošanu, jānorāda: ieteiktā apbalvojamā vārds, uzvārds, dzīvesvieta, ieņemamais amats vai nodarbošanās, apbalvojuma piešķiršanas pamatojums, kurš aptver vispusīgu to nopelnu aprakstu, par kuriem ierosina apbalvot, nominācija, iesniedzēja – fiziskās personas – vārds, uzvārds, ieņemamais amats un dzīvesvieta vai iesniedzēja – juridiskās personas – nosaukums, reģistrācijas numurs un juridiskā adrese. Pieteikumus var iesniegt personīgi Apes novada domē (1.stāvā Klientu apkalpošanas centrā) vai elektroniski ([email protected]), vai pa pastu (Apes novada dome, Stacijas iela 2, Ape, Apes novads, LV-4337) ar norādi „Pieteikums Apes novada gada cilvēks 2018”.
Apes novada ļaudis tiks godināti pasākumā „Apes novada gada cilvēks” Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienā - 18.novembrī - Virešu saieta namā, saņemot simboliskos kristāla ābolus no labo domu un labo darbu mežābeles.
— Linda Līdaka

Citu datumu laikraksti

 • Skolēnu skaits sarūk

  Skolēnu skaits sarūk

  Uzsākot jaunu mācību gadu, skolēni atkal vai pilnīgi no jauna izjūt atbildību, rītus, kad grūti piecelties, un sakārto savu ikdienu. Izglītībai un...

 • Alūksne īsumā

  Alūksnes novads ◆ 3.septembrī pulksten 9.15 autoceļa Litene – Alūksne 10.kilometrā automašīnas “Škoda” vadītājs, izvairoties no sadursmes ar stirnu,...

 • Arī pēc darba gaitām dzīve turpinās

  Arī pēc darba gaitām dzīve turpinās

  Tāda ir kādreizējā SIA “Mākslīgās apsēklošanas stacija” direktore Edīte Ločmele. Viņas pārziņā bija Kalncempju, Strautiņu, Malienas, Annas, Mālupes,...