Gaidāmi divi sporta pasākumi

Alūksnes biatlona trasē “Mežinieki” 29.janvārī notiks tradicionālais nakts sprints. Bet no 29.janvāra līdz 1.februārim tur gaidāmas Latvijas Jaunatnes sporta centra rīkotās meistarsacīkstes biatlonā.

Alūksnes biatlona trasē "Mežinieki" 29.janvārī notiks tradicionālais nakts sprints. Bet no 29.janvāra līdz 1.februārim tur gaidāmas Latvijas Jaunatnes sporta centra rīkotās meistarsacīkstes biatlonā.
Nakts sprints notiks mākslīgajā apgaismojumā. Distances garums būs trīs kilometri. Sporta apvienības "Alūksne" vadītājs Vilnis Veļķeris uzsver, ka atklātās sacensības distanču slēpošanā "Nakts sprints" sāksies pulksten 18.00, nevis pulksten 19.00.
Trīs dienas varēs vērot meistarsacīkstes biatlonā. Pirmajā dienā starts būs pulksten 14.00, bet 30. janvārī un 1.februārī pulksten 11.00. Sestdiena ir brīva, lai sportisti varētu atpūsties.
Tagad alūksniešiem jātur īkšķis par Gintu Rozenbergu, kurš Francijā piedalās Pasaules čempionātā jauniešiem un junioriem. Vakarrīt viņš bija 33.vietā. Latvijas komandai tas ir otrais labākais rezultāts. Labāk veicās cēsniekam Edgaram Piksonam, kas kopvērtējumā bija sestajā vietā.

Citu datumu laikraksti

  • Rīkos filozofisku diskusiju

    Bejas interešu klubiņa “Pīlādzis” dalībnieces 22.janvārī pulksten 12.00 filozofiskā diskusijā dalīsies pārdomās par tēmu “Logs”.Bejas interešu...

  • Rosinās pārcelt darbdienas

    Lai efektīvāk izmantotu darba laiku, šodien valdība lems par vairāku 2004.gada darbdienu pārcelšanu.Lai efektīvāk izmantotu darba laiku, šodien...

  • Vēlas zināt iedzīvotāju viedokli

    Ministru kabineta komitejas sēdē apstiprināts Ekonomikas ministrijas projekts “Latvijas rūpniecības attīstības pamatnostādnes”.Ministru kabineta...