Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Galda tenisisti beidz sezonu

Gada nogalē Alūksnes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skolas angārā notika Alūksnes atklātā  čempionāta galda tenisā astotā - beidzamā - kārta.

Šī bija beidzamā kārta, kurā noskaidroti un apbalvoti labākie arī kopvērtējumā. Šoreiz labākais bija Aigars Žvīgurs no Gulbenes. Sergejs Ricars no Krievijas – 2.vietā. No mūsējiem labākais bija Ingus  Meisters no Apes – 3.vietā. Kopvērtējumā labākais - Igaunis Agnars Pirnpū, otrais - Guntis Lezdiņš  no Valmieras, trešais - alūksnietis Aivars Dulbergs. Vēl labāko desmitniekā iekļuva alūksnietis Guntis Pauders – 5.vieta. Ingus Meisters no Apes – 6.vietā. Aleksandrs  Levada  no Alūksnes – 9.vietā.
“Pēdējā kārtā bija ļoti maz dalībnieku – četrpadsmit. Tas laikam saistīts ar svētkiem. Prieks par Ingu Meisteru no Apes, kurš uzvarēja kausa ieguvēju, ļoti labi nospēlēja un pirmo reizi tika trijniekā. Bija atbraukuši divi dalībnieki no Krievijas un igaunis, tāpēc nevar teikt, ka konkurence bija vāja. Pats nespēlēju, jo biju apslimis. Par kopvērtējumu jāsaka, ka pēdējā kārta neko neizšķīra un vietu sadalījums bija skaidrs iepriekš. Gada kopvērtējumā tika vērtēti spēlētāji, kas ir piedalījušies vismaz sešās kārtās. Šogad tie bija 17 dalībnieki. Kopējais dalībnieku skaits 2015.gadā, kas piedalījušies kaut vienā kārtā, bija 65 spēlētāji. Tas ir ļoti labs rādītājs - man prieks par lielo apmeklētāju skaitu! Kad parādās daudz jaunu dalībnieku, spēles kļūst interesantākas. Arī mums ir jauni spēlētāji, bet domāju, ka viņiem vēl gads jātrenējas, un tad jau varēs sastādīt konkurenci pārējiem. Nākamgad būs izmaiņas turnīra izspēlē, tagad strādāju pie sacensību kalendāra un nolikuma. Šķiet, ka astoņas kārtas ir mazliet par daudz, domāju par četrām kārtām gada sākumā un gada beigās atsevišķiem kausiem, piemēram, izspēlēt sava kluba “Lagūna” kausu. Gribas pārmaiņas, lai nesanāk stāvēšana uz vietas. Šogad domājam arī aizbraukt uz kaimiņu rajonu sacensībām, bet jāsaka, ka visas problēmas ir finansēs, kas jāsedz pašiem. Šogad ceru piestrādāt pie finansējuma klubam. Ja kaimiņos vēl dalības maksas ir saprāta robežās, tad lielākās sacensības jau prasa citas summas. Bet būsim šogad aktīvi - kur aicinās, tur piedalīsimies. Gada otrajā pusē, ja izdosies piesaistīt finansējums, gribētu uztaisīt Alūksnes komandu “Tautas līgā”,” stāsta sacensību organizators Aivars Dulbergs.
Nākamās sacensības galda tenisistiem paredzētas jau 31.janvārī Alūksnes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skolas angārā, kad sāksies novada atklātā kausa izcīņas 1.kārta. ◆

Citu datumu laikraksti