Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gatavojas atceres pasākumam

Alūksnes Novadpētniecības un mākslas muzeja darbinieki gatavojas novadnieka, gleznotāja Leo Kokles atceres pasākumam, ko katru gadu rīko martā.

Alūksnes Novadpētniecības un mākslas muzeja darbinieki gatavojas novadnieka, gleznotāja Leo Kokles atceres pasākumam, ko katru gadu rīko martā. Šogad tā nosaukums ir "Mēs tikāmies martā".
"Šādu nosaukumu izvēlējāmies, jo 3.martā gleznotājam ir dzimšanas diena. Leo bija cilvēks, pie kura vienmēr nāca draugi, radi un domubiedri, tādēļ arī tāds nosaukums," laikrakstam stāsta Alūksnes Novadpētniecības un mākslas muzeja vecākā speciāliste – izstāžu organizatore Natālija Pomerance.
Viņa atklāj, ka pasākumā varētu piedalīties Alūksnes radošo mākslinieku klubiņa "Ritenis" biedri, kas uzstātos ar literārām un muzikālām kompozīcijām.
"Šajā dienā uz muzeju vēlamies aicināt mākslas kritiķus no Rīgas, jo esam secinājuši, ka ne gleznotāja Jāņa Selgas, kura darbi pašlaik skatāmi muzejā, ne Leo Kokles gleznām nav kritiķu vērtējuma. Viedokļus fiksēsim un apkoposim. Būtiski ir arī noskaidrot, kādi ir šo gleznotāju darbu mākslas virzieni - vai tas ir abstrakcionisms, reālisms vai impresionisms. Skolās bērniem māca, kā un ar ko pareizi gleznot, analizē mākslas darbus, tādēļ arī turpmāk labprāt uzņemsim skolēnus, kas vēlas doties mācību ekskursijās," klāsta N.Pomerance.

Citu datumu laikraksti

  • Mīlestība dažādos laikos

    Vēsturi allaž ir veidojuši aktīvi un darbīgi cilvēki, un tiem blakus ir atradies partneris, kam bieži vien ir liela nozīme lēmumu pieņemšanā.Vēsturi...

  • Darbarīki sniega tīrīšanai

    Sinoptiķi solīja, ka šajā nedēļā sniegs nokusīs visā Latvijā. Tomēr Alūksnes un Gulbenes rajonā par tā trūkumu nevar sūdzēties, turklāt vakar atkal...

  • Šovā cīnīsies par balvu

    Pirmdien, 27. janvārī, LNT kanālā pulksten 22. 00 sāksies “Mūzikas video 2003” atklāšanas šovs, kurā piedalās desmit grupas, kas sacentīsies par...