Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gatavojas Bānīša svētkiem

Sestdien, 1.septembrī, tiks atzīmēti ikgadējie Gulbenes – Alūksnes Bānīša svētki, kuru laikā, kā ik katru gadu, atsevišķa pasākumu programma plānota arī Alūksnes stacijā.

Sestdien, 1.septembrī, tiks atzīmēti ikgadējie Gulbenes – Alūksnes Bānīša svētki, kuru laikā, kā ik katru gadu, atsevišķa pasākumu programma plānota arī Alūksnes stacijā.
Alūksnes tautas nama metodiķe Dace Bukša stāsta, ka apmēram pulksten 14.30 svētku viesi aicināti pulcēties uz bānīša sagaidīšanu. Tradicionāli būs atrakcijas bērniem, kā arī īpašas atrakcijas ģimenēm, par ko rūpēsies Alūksnes ģimeņu biedrība "Pie pavarda". D.Bukša atklāj, ka svētku laikā pa pilsētu kursēs īpašs retro buss, kas bērniem līdz septiņu gadu vecumam būs par brīvu.
Paša bānīša sagaidīšana paredzēta pulksten 14.50, muzicējot "Mūžīgajam unisonam" un viesus izklaidējot Žurkai Kornēlijai (Svetlana Bless) tandēmā ar Circeni Drisku (Jānis Skanis). D.Bukša uzsver, ka būs arī tradicionālā kociņu stādīšana gar dzelzceļa malu un lokomotīves dzirdīšana.
"Bānīti mēs atpakaļ pavadīsim ar Alūksnes muzikantu parādi. Tajā šogad esam uzaicinājuši visus Alūksnes mūziķus, no kuriem daži ir vairāk, bet citi - mazāk zināmi," saka D.Bukša. Viņa ir gandarīta, ka it visi ir atsaukušies uzaicinājumam, piemēram, līdzās tādiem mūziķiem kā Gunārs un Zane Plukši, Kristīna Zaharova uzstāsies arī grupas "Sutas dampis" un "Cherez window".
Savukārt pulksten 18.00 paredzēts pirmā septembra sveiciens jauniešiem, kur uzstāsies dziedātāja Ladybird, bet pulksten 19.00 visi tiks aicināti uz zaļumballi, kur spēlēs grupa "Rakari" un Alūksnes dīdžeji.

Citu datumu laikraksti

  • Līdaka uzbrūk peldētājiem

    Kāds Austrijas ezers slēgts peldētājiem, jo milzīga līdaka ar iesauku Žokļi regulāri kož peldētājiem.Kāds Austrijas ezers slēgts peldētājiem, jo...

  • Copes kalendārs

    15. augusts Aktivitātes mazināsies, bet tas nenozīmē, ka zivis vispār būs kūtras. Vien tāds sīkums palicis kā atrast pareizo ēsmu vai mānekli. Nereti...

  • Bebru medībās veicas

    Alūksnietis Ints Ratseps piedalījies medībās kopš 15 gadu vecuma. Sākumā, protams, gāja dzinējos, bet nu jau 18 gadus viņš ir pilntiesīgs mednieks ar...