Gatavojas izstādei “Mēbeles, interjers, dizains”

No 22. līdz 25.septembrim Skonto hallē notiks ikgadējā izstāde “Mēbeles, interjers, dizains”, kas kalpo kā lielisks virzīšanas līdzeklis kompānijām, kuras ir nodarbinātas mēbeļu un interjeru biznesa sfērā.

No 22. līdz 25.septembrim Skonto hallē notiks ikgadējā izstāde "Mēbeles, interjers, dizains", kas kalpo kā lielisks virzīšanas līdzeklis kompānijām, kuras ir nodarbinātas mēbeļu un interjeru biznesa sfērā.
Organizatori rada visus apstākļus neformālai un radošai sarunu atmosfērai starp mēbeļu ražotājiem un tirgotājiem, dizaineriem un masu informācijas līdzekļiem, kā arī aicina uz Rīgu slavenus viesus.
Šogad organizatori īpaši akcentēs interjeru dizaina jomu, kas līdz šim nepelnīti nav atradusi savu vietu Latvijas izstāžu laukumos. Sakarā ar to interjeru un mēbeļu dizaineriem tiks piedāvāti izdevīgi noteikumi demonstrēt savu talantu, stilu un panākumus.
Starp akcijām, kuras organizatori piedāvā izstādes laikā, ir "Dizaineru ielas" izveidošana, konkursi oriģināla dizaina izveidošanai par uzdoto tēmu, ka arī daudz kas cits.
Kompānija LATEXPO atkārtoti aicināja Eiropas mēbeļu tirgotāju federācijas pārstāvjus apmeklēt izstādi.
"Mūsu dalībnieki atzīmēja jūtamu ieguvumu no viņu vizītes pagājušajā gadā. Mēs turpināsim jau iesākto darbu ar ārvalstu mēbeļu asociācijām un aicināsim šīs nozares tirdzniecības pārstāvjus arī turpmāk," stāsta projekta vadītāja Evija Andrejeva.

Citu datumu laikraksti

  • Ģimenes autobuss brauc kalnup

    Jaunlaicenietis Ainārs Raudiņš lepojas, ka viņam ir liela ģimene. Četru brāļu un māsas ģimenes ar bērniem un vecvecākiem aizņemtu jaunā autobusa...

  • Nometnei ir trīs finansējuma avoti

    Alūksnes Sociālās palīdzības centrs jūlijā organizēs nometni maznodrošināto ģimeņu bērniem.Alūksnes Sociālās palīdzības centrs jūlijā organizēs...

  • Dejotājiem ir sākušies svētku kopmēģinājumi

    Vakar līdz pulksten 21.00 Alūksnes rajona 400 dejotāji ieradās Rīgā, Teikas rajona vidusskolā.Vakar līdz pulksten 21.00 Alūksnes rajona 400 dejotāji...