Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gatavojas Uzņēmēju dienām

Pirmo reizi šogad arī Alūksnē būs Uzņēmēju dienas, kurās aicināti piedalīties Alūksnes rajona uzņēmēji.

Pirmo reizi šogad arī Alūksnē būs Uzņēmēju dienas, kurās aicināti piedalīties Alūksnes rajona uzņēmēji. Pašlaik rit sagatavošanās darbi. Tuvākajās dienās uzņēmējiem izsūtīs ielūgumus.
"Vairums darba devēji, līdzekļu ražotāji un dzīves virzītāji ir uzņēmēji. Alūksnes pilsētas dome ir daudz darījusi, lai attīstītu uzņēmējdarbību un radītu labvēlīgu vidi tās veidošanai pilsētā. Šādas dienas organizējam, lai popularizētu vietējo uzņēmēju piedāvājumu, vairotu konkurētspēju vietējā tirgū, veidotu veselīgu uzņēmēju konkurenci, lai šo dienu dalībnieki gūtu pieredzes apmaiņu, kā arī lai popularizētu pilsētu," laikrakstam stāsta Alūksnes pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Grūbe.
Alūksnes Uzņēmēju dienas ir paredzētas 9.un 10.maijā Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē un skolas teritorijā. A.Grūbe vērtē, ka lielākais un interesantākais notikums būs uzņēmējdarbības izstāde. Alūksnes rajona uzņēmējiem piedalīšanās tajā būs bez maksas, bet pārējiem interesentiem būs dalības maksa. Veidos arī informatīvus katalogus, kur uzņēmēji par maksu varēs ievietot reklāmu.
A.Grūbe mudina uzņēmējus atmest "latviešu kautrību" un piedalīties šajā izstādē. "Aicinām piedalīties ikvienu Alūksnes rajona uzņēmēju, zemnieku saimniecības īpašnieku un amatnieku. Ielūgumus izsūtīsim arī firmām, kas Alūksnes rajonam piegādā preces, lai tās iedzīvotājus varētu iepazīstināt ar jaunāko produkciju, un mūsu rajona uzņēmēji varētu izvēlēties, ko jaunu iegādāties no šī piedāvājuma," saka A.Grūbe.
Ir paredzēti semināri un lekcijas. "Pašlaik daudz neskaidrību ir muitas, investīciju un tirdzniecības jautājumos ar Krieviju. Esam saņēmuši apliecinājumu, ka semināros piedalīsies Pleskavas Tirdzniecības un rūpniecības palātas speciālisti, ārējo sakaru speciālisti, būs arī lektori no Rīgas.
"Atliek vien izvēlēties konkrētas tēmas, ko apspriest," akcentē A.Grūbe.
Uzņēmēju dienās būs arī debates, tirgošanās un balle. "Pie ģimnāzijas un ielās būs tehnikas demonstrējumi, strādās vietējie amatnieki un tirgotāji. Aicināsim piedalīties arī rajona izglītības iestādes. Būs speciāla informācijas nodaļa, kur apmeklētājiem būs pieejams internets, faksa un kopētāja pakalpojumi, informācija latviešu, angļu, krievu un vācu valodā," klāsta A. Grūbe.
"Alūksni apmeklēs arī igauņi no Pilvas, kur sadarbībā ar uzņēmējiem ir izveidots Darba devēju klubs, un delegācija no Pleskavas Tirdzniecības un rūpniecības palātas. Interesi par šo pasākumu ir izrādījuši arī Nīderlandes uzņēmēji, kas specializējušies kokapstrādē. Viņi vēlas šeit meklēt sadarbības partnerus," akcentē A.Grūbe.
Uzņēmēju dienu organizēšanas iniciatori ir Tautsaimnieku apvienība "Alta", tās atbalsta Alūksnes pilsētas dome, rajona padome un Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa.

Citu datumu laikraksti

 • Aicina pretendēt uz subsīdijām

  Turpinājums. 3) veic 1. un 2.punktā minētās produkcijas pirmās pakāpes apstrādi.Sākums 11.februāra laikrakstā 3) veic 1. un 2.punktā minētās...

 • Cik maksās malka?

  - Cik pēc iestāšanās Eiropas Savienībā maksās kubikmetrs malkas? Latvijas iestāšanās ES tiešā veidā neietekmēs malkas cenas tirgū.- Cik pēc...

 • Ūdeni no krāna varēs dzert droši

  - Cik ilgā laikā lauku rajonos būs ES standartiem atbilstoša dzeramā ūdens kvalitāte?- Cik ilgā laikā lauku rajonos būs ES standartiem atbilstoša...

 • Dabas kļūda

  Nupat vēl pirms dažām dienām dzīve Artim likās tik vienkārša un labi nokārtota.Nupat vēl pirms dažām dienām dzīve Artim likās tik vienkārša un labi...

 • Par vai pret?

  Es tāpat kā vairums cilvēku, protams, negribu karu. Negribu, lai karā iesaistītos mēs, lai karotu citi. Tas ir cilvēcīgi, un tādas izjūtas visticamāk...

 • Var patikt vai nepatikt, bet otru tādu nav

  Šo mākslinieku talanta dzirksts katra par sevi Latvijā ir oriģināla, tomēr neatkārtojams ir tieši viņu tandēms, kad publikas priekšā divi Māri stājas...